• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde gabrielle » Joi Oct 18, 2007 4:39 pm

pa pa stefania ?pupasca! ?larevedre!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Oct 18, 2007 4:46 pm

inainte sa ies va las cateva bucate ?pupasca!
Imagine

si ceva dulce
Imagine
o zi buna in continuare revin dupa Teo ?pupasca! ?larevedre!
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 4:53 pm

xen@ scrie:E.. din contra... iti dai seama ce ar rade telespectatorii de noi? ?ceamuzant! ce audienta va avea emisiunea.. ?HAHA! vom fi vedete si la carcotasi ?HAHA! (in mod sigur ?HAHA! )

SALUT , XEN@... LA-S CA VA SCOT EU DIN IMPAS ...

Imagine

DUPA CE VA FACETI VOI NUMARUL DE CANTAT O SA FAC EU FINALUL LA CANTEC SI V-AM SCOOOOOOOOOOS.... ?ceamuzant!
Imagine
Imagine

SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
ofelia
membru
membru

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 5:00 pm

BUNA ZIUA , BUCUROSILOR ...M-AM LUAT CU CITITUL SI AM UITAT SA VA SALUT ....Imagine

SA AVETI O SEARA EXCELENTA ...!!!
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 5:23 pm

TEMA ZILEI ....SA NU UIT SA MI-O FAC .... ?hm!

PAI ...DACA S-AR INTAMPLA SA FIM CHEMATE LA TEO IN EMISIUNE EU AS FACE CE AS STII MAI BINE SA ....CANT...

Imagine

SA VB DESPRE MESERIA MEA DE EDUCATOARE , SA II ARAT LUI TEO CEEA CE LUCREZ CU COPIII ( desene, picturi , activitati practice ...) SA VB DESPRE CUM SI DE UNDE IMI CULEG CANTECELE SAU CUM IMI CREEZ CANTECELE , SI DACA ESTE VOIE AM SA VB DESPRE GREAUA MUNCA DE SINDICALIST APARATOR AL DREPTURILOR DE AUTOR AL ARTISTILOR LIBER PROFESIONISTI...AS VB DESPRE CUM AM REUSIT SA INTRU PE FORUM SI CE M-A DETERMINAT SA INTRU SI SA RAMAN LA CLUBUL BUCUROSILOR ....AS AVEA F. MULTE DE SPUS DESPRE PRIETENII PE CARE MI I-AM FACUT IN ACEST CLUB AL BUCURIEI , DESPRE ADITA CARE M-A RASFATAT CU F . MULTE SURPRIZE , DESPRE CARMEN -ZANA , CARE NU S-A LASAT PANA NU M-A INVATAT SA POSTEZ IMAGINI ( cred ca v-am intoxicat de cate imagini am postat doar in cateva zile .... ?ceamuzant! ...)
SUNT MULTE DE SPUS INTR-O EMISIUNE DE TV MODERATA DE FRUMOASA SI IUBITA DE TEO ....SI CA SA VESELESC ATMOSFERA AS SPUNE CE NAZBATII FAC MICUTII MEI ELEVI SAU INTAMPLARI DE PE LA CONCURSURILE DE FOLCLOR LA CARE AM PARTICIPAT ....AM F MULTE DE SPUS INTR-O EMISIUNE SI CRED CA NU MI-AR AJUNGE TIMPUL ALOCAT PT A RELATA TOATE CATE AS DORI EU SA SPUN ....

OARE VOM AJUNGE LA TEO IN EMISIUNE SAU ....ESTE DOAR O TEMA DE EFECTUAT ....????

IATA-NE AICI O PARTE DINTRE BUCUROSI...

Imagine

SINCERA SA FIU , MI-AR PLACEA SA FIM TOTI BUCUROSII IN EMISIUNE LA TEO SA NE VADA TOATA LUMEA SI SA AFLE CA NOI O IUBIM PE TEO NECONDITIONAT , CA NU NE-A RUGAT NIMENI SA O IUBIM CI TOTUL ESTE DIN CEEA CE SIMTIM FIECARE PT UN OM DE CALITATE CUM ESTE DRAGA NOASTRA TEO ...

Imagine

Imagine
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde carmen » Joi Oct 18, 2007 6:01 pm

Buna seara dragutilor Imagine Un Imagine pentru fiecare

gabrielle scrie:i am dat un pic si la varsat iar ?uite-macatsufar! si la medic tocmai luni pot ajunge ca azi a fost de dimineata si maine e libera ?fara!

gabrielle, eu zic sa mergi la doctor la un spital daca medicul lui de familie este plecat. Copilul are o problema, nu poate sa-i fie rau doar de la acel drum. Poate a mancat ceva aiurea. Incearca si da-i lichide multe sa nu se deshidrateze.
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde carmen » Joi Oct 18, 2007 6:10 pm

gabrielle scrie:
i am facut un piure ca stiu ca ii place de pus mana pe burtica lui nu ma lasa ca zice ca il doare

Nu e bine de loc, mergi cu el la un spital gabrielle. Poate edte doar indigestie dar mai bine sa-l vada un medic
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde carmen » Joi Oct 18, 2007 6:13 pm

adiem scrie:mai bine mi-ar da zana adresa sa i le trimit...asa rezolv gemul in fiecare an...ori le dau cadou ori gasesc pe cineva sa mi le faca gem...hocus-pocus-preparatus!

buna idee, iti dau adresa dar ca sa-mi dai mie gutuile nu ca sa fac gem. Ma doare sufletul sa le vad cum transpira in cratita asa ca o sa le mananc asa crude ?ceamuzant! Cat priveste reteta de dulceata de gutui, iti dau adresa lui mami. Ea este teroarea fructelor si legumelor pentru iarna. Gem de gutui nu stiu daca stie sa faca dar dulceata daaaaaaaaaaaa. Si face si-o peltea de gutui taman buna pentru cura de slabiciuni ?ceamuzant!
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde carmen » Joi Oct 18, 2007 6:22 pm

ofelia scrie:TEMA ZILEI ....SA NU UIT SA MI-O FAC .... ?hm!

PAI ...DACA S-AR INTAMPLA SA FIM CHEMATE LA TEO IN EMISIUNE EU AS FACE CE AS STII MAI BINE SA ....CANT...

SA VB DESPRE MESERIA MEA DE EDUCATOARE , SA II ARAT LUI TEO CEEA CE LUCREZ CU COPIII ( desene, picturi , activitati practice ...) SA VB DESPRE CUM SI DE UNDE IMI CULEG CANTECELE SAU CUM IMI CREEZ CANTECELE , SI DACA ESTE VOIE AM SA VB DESPRE GREAUA MUNCA DE SINDICALIST APARATOR AL DREPTURILOR DE AUTOR AL ARTISTILOR LIBER PROFESIONISTI...AS VB DESPRE CUM AM REUSIT SA INTRU PE FORUM SI CE M-A DETERMINAT SA INTRU SI SA RAMAN LA CLUBUL BUCUROSILOR ....AS AVEA F. MULTE DE SPUS DESPRE PRIETENII PE CARE MI I-AM FACUT IN ACEST CLUB AL BUCURIEI , DESPRE ADITA CARE M-A RASFATAT CU F . MULTE SURPRIZE , DESPRE CARMEN -ZANA , CARE NU S-A LASAT PANA NU M-A INVATAT SA POSTEZ IMAGINI ( cred ca v-am intoxicat de cate imagini am postat doar in cateva zile .... ?ceamuzant! ...)
..SI CA SA VESELESC ATMOSFERA AS SPUNE CE NAZBATII FAC MICUTII MEI ELEVI SAU INTAMPLARI DE PE LA CONCURSURILE DE FOLCLOR LA CARE AM PARTICIPAT ...

wow, dupa cate ai vrea sa faci in emisiune nu prea cred ca este loc si pentru noi. ?ceamuzant!
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde fly » Joi Oct 18, 2007 7:27 pm

buna seara surioara Imagine
Imagine La multi ani pisicuta!!!
fly
membru
membru

Mesajde carmen » Joi Oct 18, 2007 7:54 pm

Buna seara surioara. Imagine
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde nynna » Joi Oct 18, 2007 8:04 pm

?itsme! Buna sera bucurosilor ,buna Bucurie!Va pupik de numa,numa...de atat dor si drag! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
CE mai faceti dragii mei???Zana,gabrilele,costina,florina ,adi,adina ,romi,ofelia,cristinica,mihaiela,Jokep,adiem..si totii care mai sunteti pe aici!
Imi cer mii de scuze ca am lipsit atata timp dar motivele imi sunt intemeiate!Daca ati stii cat de greu imi e acum ..sa citesc n pagini casa vad ce s-a mai intimplat in casuta noastra si sa pot sa raspund macar la unele intrbari!
Va multumesc tuturor din suflet ptr urarile voastre si imi cer iar mii de scuze ca nu am petrecut cu voi!Va pupik pe fiecare cu drag!
Ma duc sa mai citesc ureasele restante ale mele ..ca sa ma acomodez cat de cat cu "noua casuta"!
Imagine
Imagine
nynna
membru
membru

Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 8:19 pm

nynna scrie:?itsme! Buna sera bucurosilor ,buna Bucurie!Va pupik de numa,numa...de atat dor si drag! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
CE mai faceti dragii mei???Zana,gabrilele,costina,florina ,adi,adina ,romi,ofelia,cristinica,mihaiela,Jokep,adiem..si totii care mai sunteti pe aici!
Imi cer mii de scuze ca am lipsit atata timp dar motivele imi sunt intemeiate!Daca ati stii cat de greu imi e acum ..sa citesc n pagini casa vad ce s-a mai intimplat in casuta noastra si sa pot sa raspund macar la unele intrbari!
Va multumesc tuturor din suflet ptr urarile voastre si imi cer iar mii de scuze ca nu am petrecut cu voi!Va pupik pe fiecare cu drag!
Ma duc sa mai citesc ureasele restante ale mele ..ca sa ma acomodez cat de cat cu "noua casuta"!

bunaseara Ninnutzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... ce dooooooooor mi-a fost de tineeeeeeeeeeeeee....uite , iti daruiesc ...
Imagine
pe unde mi-ai umblat ???
i-a sa dai matalica raportu .... ?pupasca!
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 8:22 pm

carmen scrie:
ofelia scrie:TEMA ZILEI ....SA NU UIT SA MI-O FAC .... ?hm!

SA VB DESPRE MESERIA MEA DE EDUCATOARE , SA II ARAT LUI TEO CEEA CE LUCREZ CU COPIII ( desene, picturi , activitati practice ...) SA VB DESPRE CUM SI DE UNDE IMI CULEG CANTECELE SAU CUM IMI CREEZ CANTECELE , SI DACA ESTE VOIE AM SA VB DESPRE GREAUA MUNCA DE SINDICALIST APARATOR AL DREPTURILOR DE AUTOR AL ARTISTILOR LIBER PROFESIONISTI...AS VB DESPRE CUM AM REUSIT SA INTRU PE FORUM SI CE M-A DETERMINAT SA INTRU SI SA RAMAN LA CLUBUL BUCUROSILOR ....AS AVEA F. MULTE DE SPUS DESPRE PRIETENII PE CARE MI I-AM FACUT IN ACEST CLUB AL BUCURIEI ,
DESPRE ADITA CARE M-A RASFATAT CU F . MULTE SURPRIZE , DESPRE

CARMEN -ZANA , CARE NU S-A LASAT PANA NU M-A INVATAT SA

POSTEZ IMAGINI ( cred ca v-am intoxicat de cate imagini am postat doar
in cateva zile .... ?ceamuzant! ...)CA TE IUBESC ????
.SI CA SA VESELESC ATMOSFERA AS SPUNE CE NAZBATII FAC MICUTII MEI ELEVI SAU INTAMPLARI DE PE LA CONCURSURILE DE FOLCLOR LA CARE AM PARTICIPAT ...

wow, dupa cate ai vrea sa faci in emisiune nu prea cred ca este loc si pentru noi. ?ceamuzant!

ZANAAAAAAAAAAAAAAAAAA....BUNA SEARAAAAAAAA...! DE CAND NU TI-AM MAI SPUS CA TE IUBEEEEEEES ...???

DAAAAAAAAAAA....TE IUBESC DE NU MAI POOOOOOOOOOOT SI IMI ESTE TARE DOOOOOOOOR DE TINEEEEEEEEEEEE...!

UITE , PENTRU TINE CU MULT DRAG ...Imagine
Ultima oară modificat de ofelia pe Joi Oct 18, 2007 8:25 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde nynna » Joi Oct 18, 2007 8:23 pm

?pupasca! Buna Ofelia ..cucule drag..si mie imi e dor de tine ..de voi..sincer.. ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! !Dar stii cum e cu batalia ptr calculator!
Imagine
Imagine
nynna
membru
membru

Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."

Mesajde hana » Joi Oct 18, 2007 8:24 pm

Buna Bucurosi, va pupci din mers, chiar nu puteam sa nu va pup ca m-am tot gandit la voi ?pupasca! ?pupasca!
ne mai vedem ..sunt terminata cu treaba
hana
membru
membru

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 8:35 pm

nynna scrie:?pupasca! Buna Ofelia ..cucule drag..si mie imi e dor de tine ..de voi..sincer.. ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! !Dar stii cum e cu batalia ptr calculator!

roaga-i pe copii sa-ti rezerve si tie macar o ora de calculatoooooooooooor....Imagine
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde fly » Joi Oct 18, 2007 8:37 pm

COSTINA scrie:Buna Bucurosi, va pupci din mers, chiar nu puteam sa nu va pup ca m-am tot gandit la voi ?pupasca! ?pupasca!

bravo harnicutza mea draga ?pupasca!

sa de-a Bunul maine sa fie o zi frumoasa ca sufletul vostru!

Va iubesc mult si afla ca gandul meu, maine, va fi langa voi. ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
fly
membru
membru

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 8:38 pm

COSTINA scrie:Buna Bucurosi, va pupci din mers, chiar nu puteam sa nu va pup ca m-am tot gandit la voi ?pupasca! ?pupasca!

heeeeeeeeeeeeeiiiii... Costinaaaaaaaaaa.....uite si pt tine ...Imagine si te mai asteptam ...pupa un pui mic si frumoooooooooooos .... ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 8:42 pm

florina scrie:

bravo harnicutza mea draga ?pupasca!

sa de-a Bunul maine sa fie o zi frumoasa ca sufletul vostru!

Va iubesc mult si afla ca gandul meu, maine, va fi langa voi. ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!

buna seara florinaaaaaaaaa... ce mai faci???Imagine
ce face mmata ...??? dar mamucaaaaaaaaaaa....???
sa le transmiti multe salutari de bine si sanatate din partea mea .... ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 8:46 pm

NOAPTE BUNA , BUCUROSILOR ...SA AVETI UN SONM LINISTIT CU VISE CAR E SA DEVINA REALITATE ....Imagine
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde CLAUDIA » Joi Oct 18, 2007 8:48 pm

buna seara,buna seara.....ati vazut ca TEO i-a pupat pe bucurosi in seara asta...dar oare cine i-a trimis mesajul...?
Imagine
mi-am tras semnatura noua
CLAUDIA
membru
membru

Mesajde carmen » Joi Oct 18, 2007 8:49 pm

ofelia scrie:DESPRE ADITA CARE M-A RASFATAT CU F . MULTE SURPRIZE , DESPRE

ZANAAAAAAAAAAAAAAAAAA....BUNA SEARAAAAAAAA...! DE CAND NU TI-AM MAI SPUS CA TE IUBEEEEEEES ...???

DAAAAAAAAAAA....TE IUBESC DE NU MAI POOOOOOOOOOOT SI IMI ESTE TARE DOOOOOOOOR DE TINEEEEEEEEEEEE...!

UITE , PENTRU TINE CU MULT DRAG ...

Buna cucule drag. Nu mi-ai spus cam de mult ca ma iubesc. Cat priveste dorul, ai grija ce-ti doresti. Poate te trezesti cu o intalnire ?ceamuzant!
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde ofelia » Joi Oct 18, 2007 8:50 pm

ADITAAAAAAAAAAAAA...ITI TRIMIT SURIOARELE SA-TI CANTE IN LOCUL MEU ....ImagineSA AI NOROC IN VIATA ...!

Imagine
ZANA ACEASTA SA-TI CALAUZEASCA PASII PE DRUMUL CEL BUN ... ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Oct 18, 2007 8:50 pm

carmen scrie:Buna seara dragutilor Imagine Un Imagine pentru fiecare

gabrielle scrie:i am dat un pic si la varsat iar ?uite-macatsufar! si la medic tocmai luni pot ajunge ca azi a fost de dimineata si maine e libera ?fara!

gabrielle, eu zic sa mergi la doctor la un spital daca medicul lui de familie este plecat. Copilul are o problema, nu poate sa-i fie rau doar de la acel drum. Poate a mancat ceva aiurea. Incearca si da-i lichide multe sa nu se deshidrateze.

multumesc zana ?pupasca! si a revenit ca i am luat un tratament si a mancat putin nu a mai vomat asa ca m am linistit ?hot!
Imagine
gabrielle
membru
membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?