• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde gabrielle » Mie Oct 31, 2007 4:01 pm

CRISSTINICA scrie:
Adina scrie: ?HAHA! Hai, ca mi-a placut prezentarea, Cristinica ! Si acum, dupa o scurta pauza publicitara ( piua- mai pe sleau ?HAHA! ) urmeaza derularea cercetarilor (OTV-ul da faliment din cauza noastra ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! )

macar de-ar da! dar se zice ca-l cumpara vantu.... iti dai seama cata lume va plange dupa dd? gospodine despletite vor cauta prin boscheti dupa elodia.... ?colgate!

?HAHA! ?HAHA! numai alea despletite ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mie Oct 31, 2007 4:03 pm

Adina!! La ce facultate esti tu? ?hm!
Petrica
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Oct 31, 2007 4:03 pm

adiem scrie: Poznasul de bucuros
Ce pozeaza cu folos
Sta aici in goala piele
Si se cheama ...Gabrielle !

Sa fie cumva un deja-vu ? Cred ca ai spus asta si aseara, dar nu mai dau acum paginile inapoi ca nu vreau sa pierd momentul adevarului ?HAHA! Deeeeeci ? Se-aude gabita ? Haide , mai, ca imediat tre' sa-mi iau zborul :P ?HAHA!
Adina
membru
membru

Mesajde gabrielle » Mie Oct 31, 2007 4:05 pm

?HAHA! ?HAHA! adina cerei bossului asta nu mie ?HAHA! ?HAHA! ca eu nu stiu nu vad nimic ?HAHA! ?HAHA! deh misterele ne omoara ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Oct 31, 2007 4:10 pm

gabrielle scrie: jur cu mana pe buric
sa cresc mare si voinic '
ca nu am de zis nimic ?HAHA! ?HAHA!
?HAHA! ?HAHA!
e bine asa
?HAHA! ?HAHA! ?HAHA!

Jura-te ca tot degeaba
poza n-a facut-o baba
cu buricu nu mai tine
tot poporul e cu tine ?HAHA! ?HAHA!
Adina
membru
membru

Mesajde Teofan » Mie Oct 31, 2007 4:11 pm

gabrielle scrie:?ceamuzant! ?ceamuzant! daca nu e nici adina nici costina o fi tushi sau ofelia ?hm!

nu e Ofelia ca nu ...canta ! Nu vedeti ca sta cu gura stransa? Ofelia canta si cand tace!
Ofelia toamna mea frumoasa...ce frunze ai rasfirat ca semnatura...daca ma gandesc bine, e un anotimp asa de frumos...parca e cel mai colorat! Atatea si -atatea nuante...pur si simplu de fiecare data ma uimeste!
La fel cum ma uimesc si apusurile...chiar mai mult decat rasariturile, uneori...la rasarituri ma uimeste intensitatea si felul cum apare soarele treptat pana ce izbucneste cu forta...la apusuri ma uimesc imbinarile de culori totul devine bland si ireal de frumos...ti se pare ca atata frumusete nu exista ...si totusi o privesti!
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Oct 31, 2007 4:12 pm

Saimir scrie:Adina!! La ce facultate esti tu? ?hm!

Stai asa sa-mi revin din ?HAHA! ?HAHA! La facultatea de Stiinte economice, aici in Alba ! ?colgate!

Si acum, continuam cercetarile ?HAHA!
Adina
membru
membru

Mesajde gabrielle » Mie Oct 31, 2007 4:13 pm

Adina scrie:
gabrielle scrie: jur cu mana pe buric
sa cresc mare si voinic '
ca nu am de zis nimic ?HAHA! ?HAHA!
?HAHA! ?HAHA!
e bine asa
?HAHA! ?HAHA! ?HAHA!

Jura-te ca tot degeaba
poza n-a facut-o baba
cu buricu nu mai tine
tot poporul e cu tine ?HAHA! ?HAHA!

?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! super tare o dam in poezi ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde Petrica » Mie Oct 31, 2007 4:14 pm

Adina scrie:
Saimir scrie:Adina!! La ce facultate esti tu? ?hm!

Stai asa sa-mi revin din ?HAHA! ?HAHA! La facultatea de Stiinte economice, aici in Alba ! ?colgate!

Si acum, continuam cercetarile ?HAHA!

Credeam ca la AS ?colgate! Asa aveam impresia, stiu ca mi-ai mai zis si am uitat ?rusini!
Petrica
membru
membru

Mesajde alfa » Mie Oct 31, 2007 4:15 pm

Buna ziua dragii mei!I-mi pare foarte rau,ca aseara nu am m-ai intrat in casuta noastra(deja i-mi lipsiti)dar va scriu acum cu dragImagineAm ajuns f. tarziu acasa si m-am apucat sa pregatesc cina si am patit un accident mic la bucatarie ?uite-macatsufar! PrajeamImaginesi mi-a sarit cativa stropi de ulei incins pe mana stanga de-mi venea sa ma rostogolesc de placere ?HAHA! Ca o fraierime ce suntImagineam luat din instinct prosopul si m-am sters.ce credeti?Mi s-a luat pielea in mai multe locuri ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar! Ma ustura asa tare ca-mi venea sa-lImaginepe primul iesit in cale(sotul sau pisica) :P M-am doftoricit,dar mai mult ca sigur i-mi va ramane semn ?uite-macatsufar! Vatrimit la fiecareImagineNe vb. mai tarziu!! ?larevedre![/img]
Ultima oară modificat de alfa pe Mie Oct 31, 2007 4:18 pm, modificat 1 dată în total.
Bucuria este ratiunea existentei noastre!ImagineImagine
alfa
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Oct 31, 2007 4:15 pm

gabrielle scrie:?ceamuzant! ?ceamuzant! daca nu e nici adina nici costina o fi tushi sau ofelia ?hm!

Vedeti si voi ce vad si eu ? Ce bine-ti joci rolul, Gabrielle ?HAHA! Si , totusi, daca luam teapa, cum spunea Saimir ? ?HAHA! ?HAHA! Ei, las' ca n-are a face ?HAHA!
Adina
membru
membru

Mesajde Teofan » Mie Oct 31, 2007 4:16 pm

Adina scrie:
Ce pozeaza cu folos
Sta aici in goala piele

Sa fie cumva un deja-vu ? Cred ca ai spus asta si aseara, dar nu mai dau acum paginile inapoi ca nu vreau sa pierd momentul adevarului ?HAHA! Deeeeeci ? Se-aude gabita ? Haide , mai, ca imediat tre' sa-mi iau zborul :P ?HAHA!

jumatate am spus si aseara...era cea mai buna rima pentru Gabrielle aceea cu piele, da,am spus de aseara ca e Gabriele dar parca poti sa stii?Putem sa luam o plasa de zile mari! Daca sunt eu ?A...nu sunt eu ca n-am trimis poza...
Imagine
Teofana
Teofan
membru
membru

Mesajde Petrica » Mie Oct 31, 2007 4:17 pm

Hai sa dam mana cu mana, toti care avem inima buna
Sa ne unim, sa strigam cat mai tare: ca am ajuns la disperare ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar!

Numa nu mai aflam cine e tema zilei
Petrica
membru
membru

Mesajde CRISSTINICA » Mie Oct 31, 2007 4:19 pm

iata cum ne descoperim si talentele poetice.... adiem, pe tine nu te-am vazut la fata, deci nu am putea ghici in veci!
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
CRISSTINICA
membru
membru

Mesajde Teofan » Mie Oct 31, 2007 4:19 pm

buna alfa...mai spune de pisica ta...stie si sa picteze?
Imi pare rau de accidentul tau, la arsuri trebuie pus numai si numai jet de apa rece...atat! nu ulei, nu creme, nimic din toate leacurile babesti...apa si calmeaza durerea
Imagine
Teofana
Teofan
membru
membru

Mesajde gabrielle » Mie Oct 31, 2007 4:20 pm

Adina scrie:

Vedeti si voi ce vad si eu ? Ce bine-ti joci rolul, Gabrielle ?HAHA! Si , totusi, daca luam teapa, cum spunea Saimir ? ?HAHA! ?HAHA! Ei, las' ca n-are a face ?HAHA!

?HAHA! ?HAHA! asa o sa va scriu ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Oct 31, 2007 4:22 pm

alfa scrie:Buna ziua dragii mei!

Buna ziua, alfa ! Imi pare rau pentru patania ta de astazi , grija mare cu primul iesit in cale ?HAHA! Iti doresc sa-ti treaca durerea cat mai repede , e nasoala rau de tot . O zi muuuuult mai buna de-acum inainte ! ?pupasca!

Apropo, ai vazut poza cu gabrielle ? Haide pune si tu umarul sa o deconspiram ! ?HAHA!
Adina
membru
membru

Mesajde gabrielle » Mie Oct 31, 2007 4:22 pm

adiem scrie:
Adina scrie:
Ce pozeaza cu folos
Sta aici in goala piele

jumatate am spus si aseara...era cea mai buna rima pentru Gabrielle aceea cu piele, da,am spus de aseara ca e Gabriele dar parca poti sa stii?Putem sa luam o plasa de zile mari! Daca sunt eu ?A...nu sunt eu ca n-am trimis poza...

?HAHA! ?HAHA! esti sigura ca nu ai trimis ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde gabrielle » Mie Oct 31, 2007 4:23 pm

alfa scrie:Buna ziua dragii mei!I-mi pare foarte rau,ca aseara nu am m-ai intrat in casuta noastra(deja i-mi lipsiti)dar va scriu acum cu dragImagineAm ajuns f. tarziu acasa si m-am apucat sa pregatesc cina si am patit un accident mic la bucatarie ?uite-macatsufar! PrajeamImaginesi mi-a sarit cativa stropi de ulei incins pe mana stanga de-mi venea sa ma rostogolesc de placere ?HAHA! Ca o fraierime ce suntImagineam luat din instinct prosopul si m-am sters.ce credeti?Mi s-a luat pielea in mai multe locuri ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar! Ma ustura asa tare ca-mi venea sa-lImaginepe primul iesit in cale(sotul sau pisica) :P M-am doftoricit,dar mai mult ca sigur i-mi va ramane semn ?uite-macatsufar! Vatrimit la fiecareImagineNe vb. mai tarziu!! ?larevedre![/img]

buna ?pupasca! imi pare rau de accident ?fara!
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde Petrica » Mie Oct 31, 2007 4:25 pm

Petrica
membru
membru

Mesajde CRISSTINICA » Mie Oct 31, 2007 4:25 pm

un domn inalt si carunt plimba prin parc un carucior din care un baietel urla din toti rarunchii. domnul repeta din cand in cand:" fii calm, ferdinand! fii calm, ferdinand!" la care o doamna:" vaaaai, ce baietel dragut! ?colgate! ferdinand se numeste?". " nu, doamna, ferdinand ma numesc eu!!!!"
asa ca fiti calmi, ferdinanzii mei, ca mai vin si alte poze. pana se termina bucurosii bucalati ne punem parul pe moate.
Ultima oară modificat de CRISSTINICA pe Mie Oct 31, 2007 4:27 pm, modificat 1 dată în total.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
CRISSTINICA
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Oct 31, 2007 4:26 pm

adiem scrie: Daca sunt eu ?A...nu sunt eu ca n-am trimis poza

Si asta-i tot la deruta ?HAHA! ?HAHA! asa ca, stati pe-aproape ?HAHA!
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Oct 31, 2007 4:28 pm

Saimir scrie:http://www.youtube.com/watch?v=0jUI4GQldl0

Ce afci, Saimir ? Ii dai apa la moara Gabitei ? ?HAHA! Las' ca asa o sa-i cant eu maine ?HAHA!
Adina
membru
membru

Mesajde Teofan » Mie Oct 31, 2007 4:29 pm

CRISSTINICA scrie:iata cum ne descoperim si talentele poetice.... adiem, pe tine nu te-am vazut la fata, deci nu am putea ghici in veci!

oricum nu seman deloc cu adiem cea mica ...in schimb cand am vazut poza ta de la avatar care zici tu ca e de mai mult timp am descoperit o asemanare intre noi ...semanam cel putin la varsta aceea , fara gluma!
Ia sa-l intreb eu pe taica-meu pe unde a umblat la tinerete? ?HAHA!
Imagine
Teofana
Teofan
membru
membru

Mesajde Petrica » Mie Oct 31, 2007 4:29 pm

Adina scrie:Ce afci, Saimir ? Ii dai apa la moara Gabitei ? ?HAHA! Las' ca asa o sa-i cant eu maine ?HAHA!
Nu ii dau apa la moara ?HAHA! Da eu stiu ca am dreptate, sigur e cineva din cine am zis eu azi ?suparatsuntdoamne!
Petrica
membru
membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?