• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde carmen » Dum Apr 15, 2007 12:41 am

HANA79 scrie:pai, suntem oameni responsabili si trebuie sa fim si mai ales sa ajutam
Pana la urma daca nu se voteaza cu fundatia, eu am gandeam macar la cd..si cu banii stransi sa ajutam cu ei niste copii

Nu este vorba de a vota. langa adi mai sunt niste oameni care trebuie sa stie ce vrem sa facem si sa-si dea acordul. Iar TEO trebuie sa stie. Deci, nu este vorba de noi de pe forum ci de cei din spatele acestui forum.
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde fly » Dum Apr 15, 2007 12:42 am

Romy scrie:Cund a fost Teo pe la forum a spus ca ne iubeste si ne imbratiseaza ,chear daca nu ne cunoaste Ce ar fi sa ne punem cite o poza de-a noastra ,eventual si a celor mici sa avem si noi habar cu cine vorbim si Teo la fel

Imagine
Si asta-i mos Romy (poza facuta de "smecheru" ) ma pozat de jos ca pe Stalone sa apar mai inalt Imagine

EL este ROMY si`l iubim :-5 :-5
Imagine La multi ani pisicuta!!!
fly
membru
membru

Mesajde hana » Dum Apr 15, 2007 12:42 am

adi scrie:Romy este cel cu buna dispozitie a ajuns la noi pe site, dupa ce eu mare administrator acum un an cand acest site era doar cu incarcatura sufleteasca si experienta + profesionalims IOC, am facut eu reclama pe site-ul LA BLOC, a fost singur care a venit aici impreuna cu Jokep, atunci aveam chat... eu cu romy vorbeam si va vine sa creti sau nu FLY, tacea... intra si ea pe chat si nu zicea nimic era timida

bine ca v-ati reunit si asa ne-ati adus si pe noi, restul, langa voi, cu voi intr=-ale bucuriei
timida..iote-te:)
hana
membru
membru

Mesajde carmen » Dum Apr 15, 2007 12:44 am

Iar postarile lui sunt tare haioase. Ne aduce zambetul pe buze de fiecare data. El este degustatorul cafelutei de dimineata.
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde hana » Dum Apr 15, 2007 12:45 am

carmen scrie:
HANA79 scrie:pai, suntem oameni responsabili si trebuie sa fim si mai ales sa ajutam
Pana la urma daca nu se voteaza cu fundatia, eu am gandeam macar la cd..si cu banii stransi sa ajutam cu ei niste copii

Nu este vorba de a vota. langa adi mai sunt niste oameni care trebuie sa stie ce vrem sa facem si sa-si dea acordul. Iar TEO trebuie sa stie. Deci, nu este vorba de noi de pe forum ci de cei din spatele acestui forum.

ok, am inteles
hana
membru
membru

Mesajde hana » Dum Apr 15, 2007 12:46 am

HANA79 scrie:
carmen scrie:

ok, am inteles

si asa e normal sa se procedeze
hana
membru
membru

Mesajde fly » Dum Apr 15, 2007 12:46 am

HANA79 scrie:
adi scrie:Romy este cel cu buna dispozitie a ajuns la noi pe site, dupa ce eu mare administrator acum un an cand acest site era doar cu incarcatura sufleteasca si experienta + profesionalims IOC, am facut eu reclama pe site-ul LA BLOC, a fost singur care a venit aici impreuna cu Jokep, atunci aveam chat... eu cu romy vorbeam si va vine sa creti sau nu FLY, tacea... intra si ea pe chat si nu zicea nimic era timida

bine ca v-ati reunit si asa ne-ati adus si pe noi, restul, langa voi, cu voi intr=-ale bucuriei
timida..iote-te:)

de la BUCURINOL...draga mea...ce zici incerci???? :-18 :-18
fly
membru
membru

Mesajde hana » Dum Apr 15, 2007 12:46 am

de la BUCURINOL...draga mea...ce zici incerci???? :-18 :-18[/quote]

pai , am luat in seara asta, nu zisei:)
hana
membru
membru

Mesajde adrian » Dum Apr 15, 2007 12:46 am

carmen scrie:

Trebuie sa intelegeti, ca site-ul nostru se foloseste de imaginea lui Teo Trandafir si a postului Romantica.
Ei mi-au acordat o incredere maxima dar eu nu am putere sa fac nimic desi ei imi permit fara acordul lor, nu o fac pentru ca le respect munca.
Este vorba si de PR ca, cu mandrie va spun tot ce tine de Clubul Bucuriei si de ce face el are legatura cu imaginea doamnei Teo dar
o poate afecta pe doamna Trandafir sau o poate avantaja
adrian
membru
membru

Mesajde hana » Dum Apr 15, 2007 12:48 am

adi scrie:
carmen scrie:

Trebuie sa intelegeti, ca site-ul nostru se foloseste de imaginea lui Teo Trandafir si a postului Romantica.
Ei mi-au acordat o incredere maxima dar eu nu am putere sa fac nimic desi ei imi permit fara acordul lor, nu o fac pentru ca le respect munca.
Este vorba si de PR ca, cu mandrie va spun tot ce tine de Clubul Bucuriei si de ce face el are legatura cu imaginea doamnei Teo dar
o poate afecta pe doamna Trandafir sau o poate avantaja

asa este, tocmai de aceea e firesc sa asteptam raspunsul de la ei..si poate pana s aintrebam, ar trebui s afacem cd-ul..daca le place sau nu ..sa-l vada doar ei mai intai
ce ziceti?
hana
membru
membru

Mesajde carmen » Dum Apr 15, 2007 12:54 am

Dragilor lilieci si prieteni, eu am spus de la pag 302 noapte buna. Asa ca ma cam duc la culcare. Florina astept cafeluta care sa nu fie nici prea calda nici prea rece si dulce ca tine Imagine. Si daca se poate la pat . Costina spor la invatat si ... rabdare. Adi, sufletel, ma uimesti de fiecare data. gata, culcareeeeeeeeeeeeeeeeeeea
Ingerii sa va vegheze somnul Imagine unul pentru fiecare
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde hana » Dum Apr 15, 2007 12:55 am

somnic bun si linistit:)
pupicei de noapte-buna
:-40 :-40 :-40 :-40 :-40 :-40 :-40 :-40 :-40 :-40
si eu ma duc la somnic :-40
hana
membru
membru

Mesajde fly » Dum Apr 15, 2007 1:02 am

Noapte buna dragelor ! Imagine
fly
membru
membru

Mesajde adrian » Dum Apr 15, 2007 1:09 am

NOAPTE BUNA
adrian
membru
membru

Mesajde fly » Dum Apr 15, 2007 1:39 am

Noapte buna draga ADI! :16
fly
membru
membru

Mesajde fly » Dum Apr 15, 2007 4:26 am

Imagine

Buna dimineata ! dragii sufletului meu,

astazi, este o noua zi deosebita pentru mine, imi revine onoarea sa fac cafeluta pentru voi ...grea si frumoasa sarcina
chem ajutoarele: ibricelul Imagine si ceainicul
Imagine

incerc sa fac o vraja...dar nu merge :-8 ...clopoteii sufletului spun ceva Imagine liniste ...aaaaaaaaaa , gata am inteles care-i secretul sa iasa cafeaua delicioasa si cu gust de prietenie si iubire neconditionata ... priviti ce usor era... un banal termoplonjon
Imagine si doi prieteni deosebiti
Imagine

acum GATA ... hocus pocus

Imaginecafelute pentru toata lumea , fara suparare
Imagine
pentru ZANA ZANELOR cea care ne invata cum sa radem si cum sa plangem cu traire intensa si inima deschisa

Imagine pentru ADI ingerul de floare
Imagine , cel ce a stiut ca pentru oameni importanta este iubirea si intelegerea tuturor asa cum sunt , fara a judeca.
am si pentru ROMY Imagine si pentru ADINA Imagine

si pentru voi Imagine

Imaginetoti ceilalti bucurosi , toti imi sunteti dragi si va respect si va iubesc pe fiecare in parte .

Bunul sa va aiba in paza si sa va iubeasca asa cum ma iubeste pe mine daruindu`mi asa prieteni cum sunteti voi!
Cu multa iubire , un liliac :-5
fly
membru
membru

Mesajde carmen » Dum Apr 15, 2007 7:38 am

Imagine iubitii mei

Am invatat de la romy ca, cel care primeste Imagine este dator cu un Imagine mare si din toata inima. Am cafeluta ImagineImagineImagine. Si este minunata. Da, este grozav sa te scoli dimineata si sa iti iei doza de BUCURINOL langa prieteni dragi. Iti multumim liliacul nostru drag pentru gustoasa cafeluta. Cum te simti dupa ce bei o gura din ea? Imagine. Te iubim Imagine
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde hana » Dum Apr 15, 2007 9:50 am

Buna dimineata, dragi prieteni!
M-ati invatat ca-s pupaciasa, da? :-40
Foarte buna cafeluta!
In dimineataa aceasta sunt rasfatata casei:-sotul meru scump:-40 pregateste micul dejun...abia m-am trezit si am o foameeeeeeeeeeeeee
hana
membru
membru

Mesajde fly » Dum Apr 15, 2007 11:15 am

:-40 :-40 :-40 asta pentru pupaciosi , iar asta :-40 :-40 :-40 pentru incredere
nu va e foame????...unii au fost norocosi :-39 ...dar poate stau la masa si cu noi, ia sa asez eu masa Imagine
cine stie, poate vreti ceva ,
incepem cu un un aperitiv, Imagine, niste sarmalute Imagine mi`a luat ceva sa le fierb...mai ales sa le infasoar :-20 :-20 :-20 ... la mamaliguta sunt " maestra" Imagine daca nu va place mamaliga am si ceva paine, Imagine
sa aduc friptura Imagine si carnaciorii Imagine era sa uit salatele... Imagine, Imagine, Imagine si vinul Imagine si berea Imagine si sucurile Imagine

sa aduc si dulciurile.... prajiturile Imagine, inghetata Imagine

si tortul Imagine pe care vreau sa`l taiem impreuna :-5

Va astept prieteni dragi! Pofta buna!
Ultima oară modificat de fly pe Dum Apr 15, 2007 8:02 pm, modificat de 2 ori în total.
fly
membru
membru

Mesajde fly » Dum Apr 15, 2007 11:33 am

Buna dragilor! haide`ti la masa :-5 , veniti???? va rog am rezervat locuri pentru fiecare.
fly
membru
membru

Mesajde carmen » Dum Apr 15, 2007 11:34 am

Mama ce masa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Te apuca foamea instantaneu. Multumim florina. Am plecat Imagine spre tine. mamaliguta este gata? Eu vin cu bautura Imagine ImagineImagine
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde fly » Dum Apr 15, 2007 11:43 am

Buna Amelia! te`ai odihnit??? cum a fost la munca???
fly
membru
membru

Mesajde steff » Dum Apr 15, 2007 12:16 pm

o zi am lipsit si credeam ca nu m'ai termin de citit...asta imi place..activitate intensa:intalniri&&poze multe..super toate pozele :-5

sa nu uit: un :-40 plata pt cafea si inca unul :-40 pt asa masa imbelsugata
~those who are afraid to fall, they never learn to fly~
steff
membru
membru

Mesajde hana » Dum Apr 15, 2007 12:18 pm

gustoasa masa:)mai ales ca toate bucatele sunt facute la foc cald: prietenia Multumim mult, Florina!
hana
membru
membru

Mesajde hana » Dum Apr 15, 2007 12:25 pm

cine-i din Bucuresti, pe-aici?
hana
membru
membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?