• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde ioana1986 » Lun Noi 19, 2007 4:09 pm

Sunt frumoase toate florile...nu zic nu....dar trandafirii sunt cei mai frumosi ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
ImagineImagine
Avatar utilizator
ioana1986
membru
membru
 
Mesaje: 3727
Membru din: Sâm Mai 26, 2007 9:42 am
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde CRISSTINICA » Lun Noi 19, 2007 4:11 pm

acestea fiind spuse ma retrag in plina glorie. dar si trista. am vorbit cu o prietena care mi-a spus ca a pierdut sarcina la 9 saptamani. al doilea copil, mult dorit. nu stiu ce sa-i mai spun s-o conving ca nu-i vina ei....
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Noi 19, 2007 4:11 pm

ofelia scrie:
gabrielle scrie:buna ziua bucurosii mei sclipiciosii ?pupasca! ?pupasca!

BUNA ZIUA , GABRIELLE , cum e vremea la bucuresti?
?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!


?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar! urata
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Noi 19, 2007 4:13 pm

CRISSTINICA scrie:?toast! multumesc, multumesc! este sinteza activitatilor mele de week-end. cu deosebirea ca eu am reusit sa ma si prabusesc pe gresie( vecinii or fi crezut ca-i cutremur) in ciuda incercarilor disperate de a ma tine de usa. a! si n-am avut nici caldura nici apa calda din cauza unei tevi care s-a gandit sa pocneasca tocmai sabata seara. din fericire s-a remediat destul de rapid.


?HAHA! ?HAHA! asta da weekend de vis ?ceamuzant! ?ceamuzant!

sper ca nu ai patit ceva grav cand ai cazut? ?hm!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Noi 19, 2007 4:14 pm

ioana1986 scrie:Sunt frumoase toate florile...nu zic nu....dar trandafirii sunt cei mai frumosi ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!


asa e ;)
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:15 pm

adi scrie:Sambata aceasta, pe 17 noiembrie, a fost ziua de nastere a bunei mele prietene, surori de suflet, ANCA.
Ne-am ras, ne-am distrat a fost foarte frumos
Dati-mi voie sa va arat o fotografie si fac prezentarilea de la stanga la dreapta
Imagine

1 Anca - Sarbatorita - sora de suflet
2 Florin - Iubitul Sarbatoritei
3 Vali - Iubitul Helenei
4 Helena(sora mea de prin tinerete)
5 Adi - eu ?HAHA!

Am fost noi, familia, dar ce bine a fost! V-am adus si tort de la anca, facut de mama ei, care este o PROFESIONISTA
Imagine
MA SCUZATI CA V-AM POVESTIT DE-ALE MELE, DAR... SUNT ACASA AICI PE FORUM
LA MULTI ANI, ANCA!




Frumosi sunteti cu totii ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Si pt ca o cunosc pe ANCA , virtula , si pt ca este prietena mea pe alt site , da-mi voie sa ii urez si eu un sincer LA MULTI ANI ! , Sa i se indeplineasca toate visele !

Imagine
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ioana1986 » Lun Noi 19, 2007 4:17 pm

Vreau sa va multumesc pentru caldura cu care m-ati primit printre bucurosi. Acum trebuie sa plec dar cel mai probabil am sa revin mai tarziu. VA pup Adina, Gabrielle, Ofelia, Crisstinica si pe Carmen si pe Adi...MA scuzati daca nu v-am mentionat pe toti dar sunt la inceput ?toast! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
ImagineImagine
Avatar utilizator
ioana1986
membru
membru
 
Mesaje: 3727
Membru din: Sâm Mai 26, 2007 9:42 am
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:18 pm

nynna scrie:?itsme! ?pupasca!
buna bucurosi sclipiciosi!
Buna crisstinica si gabriela
Mi-amluat cescuta cu cafeluta chiar daca e am tarziu ptr ea dar eu de obicei ii beau cafeaua cam la ora pranzului!Va pupik dulce! ?pupasca! ?pupasca!
La noi ploua mocaneste dar e rece iar iri a batut vantul groaznik!
Acum am liber la cal si profit sa vb cu voi! ?pupasca! ?pupasca!


Buna ziua Ninnutza , si la Campina este f frig , zapada s-a asternut deja , este iarna ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
sa ai o zi minunata ! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Noi 19, 2007 4:20 pm

CRISSTINICA scrie:?toast! multumesc, multumesc! este sinteza activitatilor mele de week-end. cu deosebirea ca eu am reusit sa ma si prabusesc pe gresie( vecinii or fi crezut ca-i cutremur) in ciuda incercarilor disperate de a ma tine de usa. a! si n-am avut nici caldura nici apa calda din cauza unei tevi care s-a gandit sa pocneasca tocmai sabata seara. din fericire s-a remediat destul de rapid.



?HAHA! Da' stiu ca multe peripetii mai experimentezi , draga noastra, parc-ai fi Stan Patitul ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Noi 19, 2007 4:21 pm

ioana1986 scrie:Vreau sa va multumesc pentru caldura cu care m-ati primit printre bucurosi. Acum trebuie sa plec dar cel mai probabil am sa revin mai tarziu. VA pup Adina, Gabrielle, Ofelia, Crisstinica si pe Carmen si pe Adi...MA scuzati daca nu v-am mentionat pe toti dar sunt la inceput ?toast! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!


?larevedre! ?pupasca! pa pa si te mai asteptam ?pupasca!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:22 pm

gabrielle scrie:buna ofelia ?pupasca!


Buna gabrielle ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Noi 19, 2007 4:22 pm

ioana1986 scrie:Vreau sa va multumesc pentru caldura cu care m-ati primit printre bucurosi. Acum trebuie sa plec dar cel mai probabil am sa revin mai tarziu. VA pup Adina, Gabrielle, Ofelia, Crisstinica si pe Carmen si pe Adi...MA scuzati daca nu v-am mentionat pe toti dar sunt la inceput ?toast! ?pupasca! ?pupasca!



Cu mare drag, Ioana ! Si te mai asteptam la un pahar de vorba (pahar de apa plata, desigur ?ceamuzant! ) oricand ai timp ! Sa ai o zi cat mai frumoasa ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ioana1986 » Lun Noi 19, 2007 4:22 pm

?larevedre!
ImagineImagine
Avatar utilizator
ioana1986
membru
membru
 
Mesaje: 3727
Membru din: Sâm Mai 26, 2007 9:42 am
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:24 pm

nynna scrie:?itsme!
Bucurosii mei ragi ma retrag ca mai am treburi casnice apoi ma intilnesc cu amelya!
Va doresc o dupa amiaza minunata si sa aveti grija de voi!
Va sarut cu mare dra oriunde va aflati cu speranta ca spre seara voi avea loc la calculator! ;) ?pupasca! ?pupasca! ?larevedre! ?larevedre!

si eu te sarut cu dor si drag ! sa o saluti si pe Amelia si sa o puicesti din partea mea ! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Noi 19, 2007 4:25 pm

CRISSTINICA scrie:acestea fiind spuse ma retrag in plina glorie. dar si trista. am vorbit cu o prietena care mi-a spus ca a pierdut sarcina la 9 saptamani. al doilea copil, mult dorit. nu stiu ce sa-i mai spun s-o conving ca nu-i vina ei....



Imi pare tare rau pentru prietena ta , Cristinica ! Este o durere foarte mare , nici nu stiu ce cuvinte o pot alina ! Dumnezeu sa-i dea putere si sa-i implineasca dorinta !

Pe maine, colega mea din schimbul I ;) ! O zi cat mai placuta iti doresc (si fara peripetii ?ceamuzant! )
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:27 pm

ioana1986 scrie:Iar vad mesajele cu intaziere...Despre mine?Sunt din Oradea,am 21 de ani si sunt studenta in ultimul an la FAcultatea de Stiinte Politice si Stiintele Comunicarii ?toast!

ioana , ma bucur sa aflu ca esti din oradea , stiu eu de ce ;)

toti de pe acest forum sunt prietenii lui TEO ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:33 pm

CRISSTINICA scrie:OFELIA, MULTUMESC! NICI VORBA SA SE ASTARNA CEVA, A FULGUIT MAI TOATA ZIUA, ACUM BATE VANTUL. MAI DEVREME AU TRECUT POMPIERII-DESCARCERAREA- SI DOUA SALVARI PRIN FATA FARMACIEI CU VITEZA MARE-MARE SI MA-NTREB CE NENOROCIRE DE ACCIDENT S-O MAI FI INTAMPLAT...


Oare cand este sezonul cu cel mai scazut risc de acidente rutiere ? in ultima perioada prea multi accidentati cu f multe victime . neatentia la volan si graba care strica treaba !
ma intreb cand nu bate vantul la BUZAU ???a Mm locuit 6 ani in Buzau si m-a batut vantul aproape in fiecare zi indiferent de anotimp ?ceamuzant!
sa ai o zi buna ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Noi 19, 2007 4:34 pm

Adina scrie:
CRISSTINICA scrie:acestea fiind spuse ma retrag in plina glorie. dar si trista. am vorbit cu o prietena care mi-a spus ca a pierdut sarcina la 9 saptamani. al doilea copil, mult dorit. nu stiu ce sa-i mai spun s-o conving ca nu-i vina ei....



Imi pare tare rau pentru prietena ta , Cristinica ! Este o durere foarte mare , nici nu stiu ce cuvinte o pot alina ! Dumnezeu sa-i dea putere si sa-i implineasca dorinta !

Pe maine, colega mea din schimbul I ;) ! O zi cat mai placuta iti doresc (si fara peripetii ?ceamuzant! )


?pupasca! ?pupasca! pa pa cristina si incearca si intaresteti prietena ?pupasca!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:37 pm

CRISSTINICA scrie:LUME! LUME! pana nu plec sa va descriu ultima mea descoperire in materie de arta culinara: cartofii fierti -copti! atentie maxima si urmati intocmai reteta pentru rezultate uluitoare. deci:(orice enunt trebuie sa-nceapa cu deci):
se iau cativa cartofi de marime medie, se pun intr-o oala si se acopera cu apa. se aseaza pe un foc vioi si se asteapta sa fiarba. pentru a face asteptarea mai atractiva se incepe o alta activitate preferata: spalarea vaselor, aranjarea rufelor in dulap, stergerea prafului, etc. pentru rezultate optime se va alege o activitate in alta incapere. in momentul in care se simt primele urme de miros de fum se alearga gratios catre bucatarie (dar nu foarte rapid, mai ales daca aveti sosete in picioare si gresie pe jos, altfel s-ar putea sa va aratati talentele intr-ale patinajului) pentru a constata rezultatele procesului tehnologic. cu mare exactitate va pot spune ca apa din oala va fi disparut iar cartofii sunt fierti si putin copti(un deliciu!)
ramane un singur aspect, dar numai daca mai aveti nevoie de vasul respectiv: inainte de a-l curata lasati-l sa se raceasca. tixul si chiar clorul vor face(aproximativ) minuni.



Ce te dai mare ,CRISTINICA , ?ceamuzant! si eu stiu reteta asta , nu la cartofi ci la SARMALEEEE ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Noi 19, 2007 4:41 pm

?HAHA! ?HAHA! ce bine ca invatam si noi retete noi dar foarte afumate ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:43 pm

ioana1986 scrie:Vreau sa va multumesc pentru caldura cu care m-ati primit printre bucurosi. Acum trebuie sa plec dar cel mai probabil am sa revin mai tarziu. VA pup Adina, Gabrielle, Ofelia, Crisstinica si pe Carmen si pe Adi...MA scuzati daca nu v-am mentionat pe toti dar sunt la inceput ?toast! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!


Pupici IOANA ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! Te asteptam cu mare drag ! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Noi 19, 2007 4:44 pm

am primit niste bacuri vi le scriu si voua ?ceamuzant!

Pe usa unei biserici statea scris : "Daca ai pacate, vino inauntru". Dedesubt, se adaugase cu ruj de buze: "Daca nu, suna la telefon 89.89.999".


In tinerete visam sa fiu marinar!spune Bula. -Si de ce n-ai ajuns? -Pai,eu sunt cam zapacit,am tendinta sa ametesc lucrurile cam aiurea si m-am temut sa nu fac tot felul de incurcaturi pe vapor... -Si acum ce meserie ai? -Farmacist!!

Ion vine acasa tare necajit impreuna cu cainele de vanatoare pe care nu de mult l-a cumparat.In drum se intalneste cu un tigan.
Gheorghe: De ce esti necajit Ion?
Ion: am fost pt. prima data la vanatoare cu cainele asta al meu si am descoperit ca ii e frica de impuscaturi.
Gheorghe: daca vrei eu te pot ajuta,dar pt. asta tre sa imi dai mie cainele sa il duc sambata la o nunta cu mine si il bag inauntru in tobe.Iti garantez eu ca dupa o noapte ca asta nu o sa ii mai fie frica de impuscaturi.
Saptamana urmatoare Ion merge iar la vanatoare cu cainele.Vede un porc mistret,ocheste si trage.La faza asta cainele incepe sa topaie in doua labe:`"Ia auzi una,Ia auzi doua!"
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:45 pm

CRISSTINICA scrie:acestea fiind spuse ma retrag in plina glorie. dar si trista. am vorbit cu o prietena care mi-a spus ca a pierdut sarcina la 9 saptamani. al doilea copil, mult dorit. nu stiu ce sa-i mai spun s-o conving ca nu-i vina ei....


PUPICI , CRISSTINICA , SA AI O DUPA AMIAZA LINISTITA , CAT DESPRE PRIETENA TA CE SA ZIC , SA AIBE SANATATE ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Noi 19, 2007 4:50 pm

BUNE BANCURI , GABRIELLE ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA!
Si pt ca m-am amuzat de bancurile gabriellei , si pt ca buna dispozitie de treaba mi-a revenit dau si eu fuguta prin bucatarie sa pregatesc ceva pt cina si daca mai am vreme revin cu drag in casuta .
sa aveti o seara minunata ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Noi 19, 2007 4:51 pm

spor la treaba ofelia ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Kyliekaf şi 38 vizitatori

  • Reclame
cron