• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Nu uita tema zilei

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde fly » Joi Aug 23, 2007 10:38 pm

sa inteleg ca azi am voie in cancelarie????? ha ha ce-mi place Imagine


Pana acum v`ati aratat doar "fata blanda" ia sa va vad ce faceti cand sunteti "manioase/si". Deci provocati cearta ! Stiti sa va certati ce dumnezeu! astept cearta Imagine
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde carmen » Sâm Aug 25, 2007 9:14 am

Astazi si maine avem o tema taaare grea. In aceste 2 zile, fiecare trebuie sa-si daruiasca momente placute chiar daca sunt singuri. Nu exista sa nu gasiti ceva sa va daruiti pentru a va bucura. Un zambet in oglinda, o rochie frumoasa, o amintire care va face fericit, o mancare preferata, o vizita la prietenii neglijati in ultimul timp, un rasfoit de album, sau amintirea zilei cand ati spus DA, sunt o multime de actiuni ce va pot face ziua mai frumoasa.
Pana luni cancelaria este inchisa.Tema o faceti in casele voastre, alaturi de cei dragi si in sufletul vostru. La locul nostru de intalnire fiecare vom povesti cum a fost.
Deci Liber la distractie


Oare trebuie sa va aduc aminte ca este bine sa dati click pe tot ce este scris cu alb?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Aug 26, 2007 9:06 pm

Tema? Una taaaaaaaaare bine venita dupa ziua de azi. Sa vedem cum ne tratam de mahmureala. Sfaturi atat de practice si bune vreau incat sa-mi fie frica sa le aplic ?HAHA!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Lun Aug 27, 2007 10:12 pm

pentru ca zana este absenta sa nu o suparam dau eu tema azi ?mosking!
ne facem de cap dar ne facem intr-un stil consacrat, maine toti ne intoarcem in timp si vorbim, punem imagini din vremrea lui Ceausecu


Tovarasi bucurosi va atept maine sa vorbiti ca pe acele vremuri si sa postati imagini din acele vremuri, trebuie sa faci o istorisire amuzanta despre coadta la paine, carne, prin imagini

atentie fiecare mesaj trebuie sa contina replici de genu


Adina scrie: tovarase adrian ce faceti astazi?
Tovarasa adina plec la institutie!

sper ca m-ati inteles sau orice legat de vremea lui ne-a nicu

maine e ziua ceausita pe forum
Imagine
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mar Aug 28, 2007 9:38 pm

Cum spuneam maine ne vom imagina cum ar fi sa cada toate retelele din lume, curent, internet, cablu tv, telefonie. Sa va vad inspiratia
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Aug 30, 2007 4:29 am

Ce pofta de vacanta mi-a facut crisstinica asa ca ma tot intrebam cum sa fac sa ma mai plimb un pic. Si iata ca-mi pica fisa ca pot vizita mai multe regiuni ale tarii fara sa ma misc din scaun.
Azi, vom calatori prin Romania, vom face popasuri in fiecare localitate a bucurosilor, vom posta poze si traditii despre locul copilariei.

Toata lumea imbarcarea in Imagine bucuriei, care ne asteapta sa descoperim locurile frumoase din Romania
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Vin Aug 31, 2007 1:19 pm

astazi este o zi de relaxare.
am vrut sa va spun aseara dar, nu am avut de unde
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Sep 03, 2007 4:07 am

Gata cu leneveala. De astazi punem neuronul la treaba ca prea mult a lancezit. Pentru incalzire incepem cu o tema usoara.
Vom fi toti intelepti si vom sari cu solutii la problemele altora.
Cum facem? Mie de exemplu astazi 'mi-e lene sa merg la munca'. Voi sariti cu sfaturi 'stai acasa, ma duc eu in locul tau' Imagine. sau 'nu stiu ce sa bucataresc' iar voi ca adevarati prieteni imi raspundeti 'nici noi dar, ne mutam la vasilica ca face placinta buna'. Si tot asa, toata ziua buna ziua, vom da solutii haioase, pentru problemele altora. Haideti ca nu-i greu

p.s. Daca cineva doreste sa fie ajutat intr-o anumita problema, este musai sa spuna ca dilema ei este serioasa si atunci, va rog, sa venim cu solutii adevarata.

La lucru inteleptii mei dragi.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mar Sep 04, 2007 4:35 am

Sa vedem ce tema avem astazi
Jokep scrie:va dedic la toti bucurosii melodia asta.AM SI EU O PROPUNERE PENTRU TEMA DE MAINE!Sa ne facem dedicatii



A cam chiulit ana maria de la scoala noastra dar pentru ca
Jokep scrie:scuze am lipsit de la tema asta ?mosking! ?HAHA!


ii facem pe plac.

Deci tema zilei DEDICATII

Si ca sa se obisnuiasca cu scoala, zilele ce vor urma vom avea teme data de ana maria ?HAHA! Draga ana maria sa-ti vad dorintele. Toti ne vom supune chinurilor tale ?ceamuzant!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Sep 05, 2007 7:58 am

Pentru ca astazi ana maria a uitat sa ne-a dea tema, pana se scoala ea, tema este cea propusa de crisstinica

CRISSTINICA scrie:CATA DREPTATE ARE ROMY! CHIAR MA GANDEAM CUM DE AM SCAPAT PANA ACUM. STITI CEVA, HAIDETI SA-I RASPUNDEM ASA CUM NE RASPUNDEM NOUA DE OBICEI. !


Sa-i raspundem user-ului a domncescu asa cum se cuvine. Va anunt ca acest user este banat pentru limbajul neadecvat folosit si din cauza jignirilor aduse membrilor acestu club

Start tema
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Mie Sep 05, 2007 9:32 pm

Maine tema este CE FACEM CAND NE PLICTISIM?
distractie placuta la tema ?colgate!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Joi Sep 06, 2007 8:18 pm

Fiindca nu prea am timp sa stau pe forum tema pentru maine este : CE CUMPARAM AZI?
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Vin Sep 07, 2007 7:33 pm

Maine si duminica sunteti liberi la distractie si sa rumegati proprile subiecte.Mi-am incheiat postul ;)
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Vin Sep 07, 2007 9:52 pm

Jokep scrie:Maine si duminica sunteti liberi la distractie si sa rumegati proprile subiecte.Mi-am incheiat postul ;)


a fost usor si bine in cancelarie... ?HAHA!
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Lun Sep 10, 2007 11:20 am

NIMENI-NIMENI PE AICI.... ZANA A UITAT DE TEMA? S-O AJUTAM, CA ARE TREABA MULTA! INTREBAREA MEA PENTRU ASTAZI ESTE:
DE CINE VA E CEL MAI DOR AZI?

SA NE ALINAM DORUL POVESTIND.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Lun Sep 10, 2007 10:03 pm

Pentru ca mai e un pic de vacanta , am dat buzna in cancelarie siiiiiiiiiii , am zis hai sa vorbim despre doamna diriginta : ZANA Imagine

Ce reprezinta ea pentru voi?
Cum ati descoperit-o?
Cum o vedeti voi?
Cum a fost intalnirea cu ea, pentru cine a avut ocazia?
Ce ati vrea sa o intrebati?
Ce ati dori de la ea?
Chiar si ce nu va convine?
Fiecare poate sa scrie ce doreste despre acest subiect. Eu doar v-am dat niste idei. Deci maine zi de ZANA



SAC ca ti`am luat-o inainte doamna diriginta ?HAHA! ?HAHA!


Bucurosi nu va bucurati inca... in fiecare zi vom scrie de cate un bucuros. MAINE MARTI: ZANA
miercuri: ADI
JOI: GABITZA
si uite asa urmatorii in ordinea descrescatoare a mesajelor scrise pe forum. Ca nu degeaba am fost si B, si BU, si BUC (va mai amintiti ce hai a fost cu buc???)

Sper sa nu fi suparat pe cineva. Va iubesc !
semneaza -un elev nu prea sarguicios la teme ?rusini! ?rusini!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

ZANA

Mesajde gabbi » Mar Sep 11, 2007 9:24 pm

ce e asta? chiar sunt prima??? nu pot sa cred. in fine iara : de fata asta zana , am aflat la televizor. ma uitam si eu din departare la arhivele lui teo si am vazut pe adi si am auzit vorbindu-se de carman. cum o fi carmen (zic eu) ca pe adi l-am vazut. apoi desigur ca am uitat intrebarea. tot la acea emisiune am aflat de bucurosii lui teo. din intamplare mai intrasem eu pe aici mult timp inainte insa nu am scotocit bine si am renuntat. de data acesta mi-am facut un profil si deoadata primesc un mail. raspund din politete , dar nu se lasa , imi raspunde iar, zana bagareata. si iar si uite ca intru pe mess cu ea. si cum departe de casa cu probleme uriase in spate , o seara intreaga jelesc si jelesc si iar jelesc iar zana noastra ,asculta cu rabdare si compasiune jalea uneia din lumea mare desi era uite cam 2 noaptea. ora la care in mod logic trebuia sa doarma, nu? a doua zi datoria o chema. dragii mei. putini oameni in lume ar sta sa ascult cu atata rabdare si evident interesata povestea unui necunoscut. m-a incurajat si m-a tras de maneca sa ma scoata din jalea mea. zana, nu?
cum o vad. frumoasa, frumoasa cu suflet frumos, enervant de frumoasa fata asta . mai mult va zic altadata. tre sa gasesc si ceva rau de zis, dar mai lasati-ma nitel, femeie sunt , gasesc eu ceva .va pup pe toti.uite ca am lipsit o groaza , daaaaar imi fac te-me-le. ;) http://www.youtube.com/watch?v=3yqolKkP9Zo
“Ceea ce se spune nu este niciodata inteles asa cum este spus. Odata ce ne-am convins de acest lucru, ne putem aventura in liniste in rostire. Fara sa ne mai gandim daca vom fi intelesi corect sau nu, fara nicio alta preocupare afara aceleia de a mentine cuvintele cat mai aproape de viata noastra.”CB
Avatar utilizator
gabbi
membru
membru
 
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Aug 04, 2007 7:20 pm
Localitate: madrid
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Mar Sep 11, 2007 9:30 pm

Daca astazi am avut o tentativa de omor din dragoste asupra ZANEI, maine LA ATAC BUCUROSII il avem in vizor pe BOSSU ?HAHA!
Imagine


spor la cuvinte de drag sau poate nu ?HAHA!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Mie Sep 12, 2007 11:16 pm

Pentru ca Gabitza s-a invoit astazi si e MOTIVATA ca de, nu poate ramane finutu cu motul netaiat ?HAHA!

Am hotarat ca astazi Data 13 septembrie , ziua JOI ,
ALBASTRA
Imagine va fi in gandurile noastre si nu doar atat.
Va rog sa scrieti tot ce simtiti pentru ea, tot ce ati vrea sa stiti de la ea. Va astept la scris ca doar sunteti bucurosii lui Teo si stiti ce vreti ?pupasca!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Joi Sep 13, 2007 9:17 am

sper sa fiu iertata ca scriu aici, dar vreau sa va spun ca Tushi a dat o tema minunata si nu pot spune decat ca tin enorm la multi dintre voi, iar pe altii ii IUBESC cu adevarat!

Eu tot o sa fiu restatanta, deja..o sa raman repetenta:)insa mai mult de atat cat pot fi acum pe forum nu mai pot.
Va imbratisez cu mare drag pe toti, bucurosi ai sufletului meu!
?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Vin Sep 14, 2007 9:52 pm

Ziceam sa nu dam tema ca e sambata si duminica , dar m`am razgandit ;)

cum gabitza e in toiul "motului" sa trecem la urmatorul bucuros si anume la Cuculeana Imagine



Fara mila deci bucurosi! ?HAHA! ?HAHA! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!


Nu uitati ca e sambata asa ca nu mai aveti scuze sa nu postati!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Dum Sep 16, 2007 8:43 pm

Si pentru ca maine incepe scoala trebuie sa pun mai devreme tema sa apuce si scolarii nostrii dragi sa o citeasca.
O sa se zica ca sunt rea si dau din prima zi de scoala tema dar imi asum riscul
:P :P

maine o avem la panoul de onoare pe Chiuitoarea noastra draga ?pupasca!


Imagine


iuuuuuuuuuiuuuuuuuuuuuuuiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Lun Sep 17, 2007 11:00 pm

Bucuroasa Ninus e in concediu cu sotul ei , deh dupa atatea luni de singuratate, deci propun sa nu o deranjam ! asa ca urmatoarea pe lista
TOP 10 este....
o cunoasteti din revistele de specialitate : ea e FRUMOASA! Imagine


vreau can-can-uri :P :P :P la treaba bucurosi ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Mar Sep 18, 2007 11:04 pm

Vai e 12!!!!

deci maine, adica azi ?rusini! vreau sa fim alaturi de COSTINA si sa o scoatem la Raport pe mamica bucuroasa i ?pupasca! Imagine

Bucurosi asa-i ca stiti cine-i si ce vrea Costina???
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Sep 20, 2007 5:03 pm

Joi 20 septembrie. Of, surioara mea a plecat si a uitat sa ne dea tema. Oare se supara daca pun o tema? Incercarea moarte n-are.
Astazi, stiu ca este cam tarziu, dar si maine este o zi, vom povestii despre Imagine.
Ati ghicit, vom vorbii despre ninuca
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 39 vizitatori

  • Reclame
cron