• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Teo

Mesajde Teofan » Mar Mai 08, 2007 8:38 pm

malimai scrie:Ai dreptate.Nu au bun simt.
Nici mie nu mi se pare normal sa prezinti emisiunile in reluare dupa ce TEO nu mai este a lor

va inteleg insa businesul e busines...isi scot si ei audienta cum pot, e dreptul lor, cand a facut emisiunile Teo era a lor cum zici tu malimai
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde malimai » Mar Mai 08, 2007 10:51 pm

Draga de TEO! Oricine s-ar bucura sa o aibe aproape.
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 12:33 pm

adi scrie:Aici puteti discuta despre emisiunile Teo difuzate in prezent de PROCINEMA din arhiva ProTv.
Emisiunea a fost reluata de marti pana vineri de la ora 12.00
.


Da, mi-ar placea si mie ca cei care au sansa de a revedea emisiunile lui Teo sa vina pe-aici sa ne mai spuna si noua cate ceva , care emisiune a fost , ce , cum , cine....Stiti voi , orice , orice "dati tot din casa" :D !

Eu, din pacate nu am cum sa le revad ! Ora este nepotrivita pentru mine ! Am vazut insa prima reluare a emisiunilor , pe 1 mai , cand am fost si noi liberi !

Asa ca tare as vrea sa ne povestiti si noua !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Joi Mai 10, 2007 3:44 pm

malimai scrie:Ai dreptate.Nu au bun simt.
Nici mie nu mi se pare normal sa prezinti emisiunile in reluare dupa ce TEO nu mai este a lor

Da ,e chestie de lipsa de bun simt..cea ce ca alte televiziuni...(dar fie vorba intre noi imi tare drag sa revad emisiunile ei in reluare)pacat ca nu sunt la ROMANTICA!Sper ca nu va supi pe mine ca ma uit la reluari..! :D :P :)
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Mai 11, 2007 10:14 am

nynna scrie:Da ,e chestie de lipsa de bun simt..cea ce ca alte televiziuni...(dar fie vorba intre noi imi tare drag sa revad emisiunile ei in reluare)pacat ca nu sunt la ROMANTICA!Sper ca nu va supi pe mine ca ma uit la reluari..! :D :P :)


Ar fi chiar culmea sa ne suparam ! Da' vino si ne povesteste si noua , cand ai timp , ce se mai intampla pe-acolo , stii tu cum spune TEO "da tot din casa "! :D
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Vin Mai 11, 2007 10:23 am

Si acolo este tot doamna Teo.
Chiar daca este ceva ciudat nu este ceva iesit din comun.
ProTv are dreptul la acele emisiuni... intr-un fel.

cine stie ce urmaresc.. :-/
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Vin Mai 11, 2007 11:40 am

astazi este redifuzata editia din 03.02.2003 in care invitati au fost:

Dan Helciug pe atunci cu formatia spitalul de urgenta
Mihaela Tatu
Gabriel Cotabita.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Mai 11, 2007 12:15 pm

adi scrie:astazi este redifuzata editia din 03.02.2003 in care invitati au fost:

Dan Helciug pe atunci cu formatia spitalul de urgenta
Mihaela Tatu
Gabriel Cotabita
.


La ce crezi ca mi-a zburat gandul ? La o melodie tare de tot de-a formatiei Spitalul de urgenta ..."Daca ar durea prostia / S-ar striga in Romania...." ImagineImagine V-o amintiti ? N-a fost nici o intentie, la asta mi-a fugit mie mintea :)) io-te cum ma distrez singura ImagineImagine Doamne , ce-am ajuns !

Gata , acum "back to topic" (stiti voi semnu') :D >:D<
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Mai 11, 2007 12:18 pm

Si multumesc , Adi , ca mi-ai spus ! Crede-ma ca tare as vrea si eu sa pot revedea emisiunile ! Dar , " c'est la vie " ...asa ca astept sa aflu de la voi ce se mai intampla ! >:D< :-*
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Iun 02, 2007 4:09 pm

:x :x :x :x
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Iun 07, 2007 1:31 pm

azi a fost emisiunea redifuzata in care au fost invitati fuego :x richy dandel
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Lun Iun 11, 2007 1:43 pm

SA STITI CA MAI REDIFUZEAZA SI BODYGUARD- PARCA ASA SE NUMEA EMISIUNEA. ADEVARAT CA AU DREPTUL LA ACELE EMISIUNI DAR EU TOT AM DUBII CU PRIVIRE LA ORIGINALITATEA SI DIVERSITATEA PROGRAMELOR ACESTUI POST. OARE NU MAI POT FACE NICI O EMISIUNE NOUA CU CARE SA ATRGA PUBLICUL?!? NICI LA FILME NOI NU EXCELEAZA, AM VAZUT TANGO SI CASH PANA MI S-A ACRIT. :sup:
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carcriv » Mie Aug 15, 2007 12:01 am

Buna seara dau si eu cu parerea imi plac mai mult emisiunile de pe Romantica Teo e mai degajat si mai altfel la Protv nu stiu parca avea o masca care ma facea sa nu prefer emisiunile nu am inteles de ce nu-mi placea.
Imagine
Avatar utilizator
carcriv
membru
membru
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Mar 25, 2007 8:14 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo

Mesajde gabrielle » Lun Mai 19, 2008 12:32 pm

ma uit acum la o emisiune redifuzata de pe 1 .06.2004 ?ceamuzant! si sunt numai copii invitati ?ceamuzant!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo

Mesajde hana » Lun Mai 19, 2008 4:59 pm

si eu am vazut o parte din emisiune, scumpi-foc copilasii
cum zburdau cativa prin platou:)
mi-a placut mult cand a intrebat-o Teo pe o fetita daca s-a plictisit de intrebari de genul:''Cum te cheama, cati ani ai'' si fetita a spus :,,da.'':) ;)
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo

Mesajde hana » Lun Mai 19, 2008 5:00 pm

tot uitandu-ma la emisiune, mi-am dat seama ca mai e un pic si draga noastra Teo face 40 de ani, o varsta minunata, incarcata pt Teo cu multe, multe impliniri...si..va dati seama ca mi-am reamintit o intalnire ce-o port in suflet ?pupasca!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo

Mesajde gabrielle » Mar Mai 20, 2008 10:52 pm

azi a fost emisiunea de la ziua lui Teo din 2004 ?toast! super emisiune ?toast! mi a placut sa o revad ?toast!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo

Mesajde Gabrielaa » Mie Iun 10, 2009 9:12 pm

Am revazut aproape toate emisiunile lui TEO de la primatv ?148! (pe net).Vreau sa le vad si pe cele cind era cu Mircea Badea....erau SUPERBE!Marturisesc ca de cind nu mai este Teo pe ecrane nu am mai ris cu pofta(din ficat),deloc ?130! Numai umorul ei inteligent,subtil,spontan ma scotea(nu din sarite :)) ) din orice fel de "astenie".Putea sa ma enerveze mama lu' tata lu'....oricine,cind ma uitam la TEO ma umpleam de bucurie si pentru asta ii multumesc ?6! ?131! Am sa o port in suflet pina n-oi mai fi si am o dau exemplu tuturor,iar ipocritilor care promoveaza nonvalori si inculti de doi lei legatura doar de dragul raitingului , sa le fie rusine sa-i treaca prin fata ?154! Nu pot decit sa sper ca viata ma va cadorisi din nou si ca singura femeie inteligenta din tara va gasi o formula de a ne incinta din nou cu farmecul sau unic ?S-ar putea sa par infatuata dar...,fara a avea pregatirea lui Teo si avind un IQ cu mult mai mic,ma aseman cu ea in multe privinte(ex.minore:sint si eu din neam de olteni,sint "geamana",urasc mitocania,in special cea masculina,nu concep femeia batuta de barbat numai pentru ca e.......barbat si poate,(invers ,intotdeauna ?24! ) si ar mai fi dar ma lungesc si poate plictisesc).Sint cam lunga de vorba dar imi doresc de o viata sa-i scriu lui Teo si pe chat sintem multi si e greu sa vb numai eu,adica imposibil.Sper sa citeasca cineva mesajul meu si poate afla si Teo ca undeva, la Iasi, printre mii de admiratori,exist si eu si ca o pretuiesc sincer!!!!Teo, te astept sa revii!! Cu respect,Gabrielaa.
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo

Mesajde hana » Joi Iun 11, 2009 8:41 am

Gabrielaa, Teo s-ar bucura sa stie ca are o asa admiratoare. Pe acest forum, toti gandim astfel, de aceea iti spun cu mare drag: Bine-ai venit in familia Bucurosilor lui Teo!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo

Mesajde carmen » Joi Iun 11, 2009 3:48 pm

Gabrielaa, mesajul tau a ajuns la TEO.
Iti multumim ca 'ne-ai plictisit' si te asteptam oricand alaturi de noi ?131!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo

Mesajde Adina » Vin Iun 12, 2009 8:09 am

Gabrielaa scrie:Am revazut aproape toate emisiunile lui TEO de la primatv ?148! (pe net).Vreau sa le vad si pe cele cind era cu Mircea Badea....erau SUPERBE!Marturisesc ca de cind nu mai este Teo pe ecrane nu am mai ris cu pofta(din ficat),deloc ?130! Numai umorul ei inteligent,subtil,spontan ma scotea(nu din sarite :)) ) din orice fel de "astenie".Putea sa ma enerveze mama lu' tata lu'....oricine,cind ma uitam la TEO ma umpleam de bucurie si pentru asta ii multumesc ?6! ?131! Am sa o port in suflet pina n-oi mai fi si am o dau exemplu tuturor,iar ipocritilor care promoveaza nonvalori si inculti de doi lei legatura doar de dragul raitingului , sa le fie rusine sa-i treaca prin fata ?154! Nu pot decit sa sper ca viata ma va cadorisi din nou si ca singura femeie inteligenta din tara va gasi o formula de a ne incinta din nou cu farmecul sau unic ?S-ar putea sa par infatuata dar...,fara a avea pregatirea lui Teo si avind un IQ cu mult mai mic,ma aseman cu ea in multe privinte(ex.minore:sint si eu din neam de olteni,sint "geamana",urasc mitocania,in special cea masculina,nu concep femeia batuta de barbat numai pentru ca e.......barbat si poate,(invers ,intotdeauna ?24! ) si ar mai fi dar ma lungesc si poate plictisesc).Sint cam lunga de vorba dar imi doresc de o viata sa-i scriu lui Teo si pe chat sintem multi si e greu sa vb numai eu,adica imposibil.Sper sa citeasca cineva mesajul meu si poate afla si Teo ca undeva, la Iasi, printre mii de admiratori,exist si eu si ca o pretuiesc sincer!!!!Teo, te astept sa revii!! Cu respect,Gabrielaa.


Bine ai venit in mijlocul nostru! ?6!
mi-a mers la suflet mesajul tau si sunt sigura ca Teo l-a primit cu dragoste ?131!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo

Mesajde carmen » Sâm Iun 13, 2009 8:12 am

da, TEO l-a primit cu mare drag

emisiunile cu TEO si mircea de la craciun si paste sunt deja pe site. Vor aparea si celelalte, sunt sigura ?129!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Emisiunea Teo ( ProTv )

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

  • Reclame
cron