• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

100.000 de probe de iubire

Arhiva de topicuri inchise.

100.000 de probe de iubire

Mesajde adrian » Sâm Mar 01, 2008 8:33 pm

Ce inseamna pentru mine 100.000 de mii de mesaje?
Inseamna tot atatea gesturi de recunostiinta pentru Bucurosii si pentru toti cei care au contribuit la scrierea a 100.000 de mesaje.

Mandria sta in faptul ca, nu sunt mesaje de orice fel, nu sunt mesaje scrise doar sa fie scrise, sunt scrise din suflet, cu suflet.

Cele 100.000 de mesaje sunt o rasplata extraordinara pentru mine si din punctul meu de vedere o adevarata mandrie pentru Teo Trandafir. Omul TEO ne-a adunat pe toti aici, omul TEO m-a facut indirect sa construiesc un loc care ii ese dedicat. Un loc fara apartenenta media.

Nu spun ca suntem cel mai primitor forum. Avem anumite reguli de care tinem cu dintii, aici rezista cine credre cu adevarat in spiritul site-ului. Si asta s-a demonstrat uitandu-ne la lista cu membri si la activitatea lor pe site.

Atentie a nu se intelege ca reprosez ceva, nu, nici vorba, chiar eu administratorul acestui forum nu am o activitate remarcabila. Am spus mereu nu cantitatea conteaza ci calitatea. Nu pretindem postare zilnica nu pretindem decat RESPECT, PRIETENIE SI ADEVAR.

Valoarea site-ului Clubul Bucuriei este data de omul pe care-l reprezinta si care ne recunoaste ca site de suflet si de BUCUROSII care au cladit si au intarit acest forum.

Tot ei BUCUROSII au reusit sa isi indeplineasca un vis, visul de a o intalnit pe TEO TRANDAFIR, visul de-ai spune o vorba.

Incepand de astazi, 1 martie, anunt ca zilele 26, 27, 28, 29 si 30 sunt declarate oficial zilele BUCURIEI.

Va pregatim surprize...
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde carmen » Sâm Mar 01, 2008 10:20 pm

citesc si recitesc de ceva mai mult de 30 de minute si nu-mi gasesc cuvintele

multumesc
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Sâm Mar 01, 2008 11:08 pm

Doamne, Adi, de-am putea aduna toate lacrimile ce din ochi ni s-au scurs aici intre cei mai frumosi oameni, aici pe cel mai frumos site si forum, aici unde am vazut cum curg mesajele din suflet pentru suflet, ar trebui sa redefinim oceanul . Caci un ocean imens de iubire se simte aici ! Totul din suflet pentru TEO si pentru cei mai frumosi bucurosi !

Multumesc ?pupasca! ?pupasca! Va multumesc ca existati !
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Dum Mar 02, 2008 1:14 am

ce frumossssssss ?pupasca! ?pupasca! multumesc adi pentru gandurile frumoase ?pupasca! ?pupasca! daca respectam forumul ne respectam pe noi ?pupasca! ?pupasca! ?itsme!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Lun Mar 03, 2008 8:51 pm

pe cand mai erau vreo 1300 de articole pana la suta de mii mi-am zis sa va atrag atentia, dar m-am gandit ca mai e timp. am uitat insa in ce ritm scriem asa ca am ratat momentul. ar fi interesant sa stim care-i mesajul cu nr 100.000.
acum un an nici habar n-aveam de acest loc. si tare saraca mai eram. mai saraca cu o gramada de prieteni, de oameni de calitate. acesti oameni m-au primit cu bratele deschise, cu atata caldura cat nu credeam ca mai e cineva capabil pe lumea asta. m-au ascultat. m-au corectat, m-au incurajat sa spun tot ce-mi trece prin cap si tot ce am pe suflet. alaturi de voi mi-am redescoperit o parte din mine, m-am bucurat si am plans, mi-a tremurat sufletul de emotie sau de indignare uneori, alaturi de voi am devenit un om mai bun.
la un moment dat mi-am dat seama ca mai presus de cuvinte cel mai bun mod de a va multumi este acela de a cauta sa adaug cate un strop de valoare ori de cate ori intru aici. asa voi face si de acum inainte. pana la 200.000 de mesaje si mai departe.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Re: 100.000 de probe de iubire

Mesajde ofelia » Dum Mar 09, 2008 3:16 pm

adi scrie:Ce inseamna pentru mine 100.000 de mii de mesaje?




Cele 100.000 de mesaje sunt o rasplata extraordinara pentru mine si din punctul meu de vedere o adevarata mandrie pentru Teo Trandafir. Omul TEO ne-a adunat pe toti aici, omul TEO m-a facut indirect sa construiesc un loc care ii ese dedicat. Un loc fara apartenenta media.
.



pe mine EA m-a adus aici in Clubul Bucuriei ...

Imagine


m-a tinut in Club un tanar inteligent cu o educatie aleasa -ADITA-


Imagine


apoi ceilalti bucurosi frumosi , talentati ...

Imagine

Imagine


FELICITARI ADITA , CUVINTELE SUNT DE PRISOS ... NU POT EXPRIMA LA ADEVARATA LOR VALOARE CEEA CE AS DORI ...
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Lun Mar 10, 2008 10:37 am

abia astazi am citit tot ce scrie aici si am ramas...fara cuvinte!
Va multumesc, prieteni dragi, pentru ca SUNTETI ASA! ?pupasca! ?pupasca!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: 100.000 de probe de iubire

Mesajde hana » Lun Mar 10, 2008 10:38 am

adi scrie:Incepand de astazi, 1 martie, anunt ca zilele 26, 27, 28, 29 si 30 sunt declarate oficial zilele BUCURIEI.

Va pregatim surprize...

PE 29 sarbatorim de 2 ori, ca trebuie sa mi se ia si mie motzul ;) o sa implinesc 1 anisor pe forum ?pupasca!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: 100.000 de probe de iubire

Mesajde nynna » Sâm Mar 15, 2008 7:26 pm

?pupasca! Multumim din suflet ptr tot Ady!
Multumesc a existati si sa ramneti mereu asa:prietenosi ,sinceri,intelegatori si mai ales BUCUROSI! ?pupasca!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

  • Reclame
cron