• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

REVENIRE

REVENIRE

Mesajde CORINUTA » Lun Dec 17, 2007 3:25 pm

SPER CA MAINE SA POT INTRAS PE SITE PT A VORBI CU TEO DEOARECE NU AM AVUT ACEASTA OCAZIE NICIODATA DE A INTRA O VEDETA IN DIRECT.NICI NU STIU CE AS PUTEA S-O INTREB DAR IMI FAC O LISTA PT A NU UITA DER EMOTII CE SA O INTREB. IMI PARE RAU CA SE V-A MUTA DE LA ROMANTICA,MIE IMI PLACEA ACEA EMISIUNE SI-MI PLACE CA NU S-A TERMINAT INCA ,DAR CRED CA ORIUNDE S-AR AFLA EA FACE FATA CU BRIO SI SE DEPASESTE PE EA INSASI.TE IUBIM SI ASTEPT ZIUA DE MAINE.
iubeste-ti aproapele
Imagine
Fara IUBIRE nu exista viata! IUBITI-VA! Si alungati bezna aceasta ce ne sugruma in fiecare clipa!
Avatar utilizator
CORINUTA
membru
membru
 
Mesaje: 1027
Membru din: Joi Dec 13, 2007 6:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde adrian » Lun Dec 17, 2007 3:57 pm

Buna corina, bine ai revenit pe site. pai uite te ajut eu cu tema de maine ,de pe chat
http://www.clubulbucuriei.ro/forum/viewtopic.php?t=1611
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Lun Dec 17, 2007 5:43 pm

Link-ul catre chatul cu Teo este:
http://www.clubulbucuriei.ro/chat-cu-teo.html
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde amika » Lun Dec 17, 2007 11:34 pm

Un gand bun cu sanatate
pe masa multe bucate
iar in anul care vine,
LA MULTI ANI ! si numai bine !!!


Cu sufletul intristat de lipsa mea pentru maine seara , deoarece sunt de servici in tura de noapte , las o bucatica din inima mea tuturor si in mod special iubitei noastre TEO , pe care o voi urma oriunde va fi !
Minunatele clipe petrecute alaturi de TEO in emisiunea ei de la Romantica unde noi bucurosii am fost invitati , imi vor ramane pe veci in suflet !
Alaturi de TEO renaste speranta, bucuria , iubirea !

LA MULTI ANI TEO !
Dragostea constă în dorinta de a da ce este al tău altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.

Emanuel Swdernborg
amika
membru
membru
 
Mesaje: 502
Membru din: Vin Oct 06, 2006 8:20 pm
Localitate: Constanţa
Puncte de reputaţie: 0

Bun gasit bucurie!

Mesajde Elena Staicu » Mar Ian 29, 2008 1:00 pm

Sper din tot sufletul sa pot vorbi intr-o zi cu d-na Teo.Nu am avut niciodata prilejul sa discut im mod direct cu o vedeta de televiziune.Am tot respectul pentru domia sa.Mi-a placut foarte mult inca de pe vremea cand prezenta cu d-l Mircea Badea la postul de televiziune Antena 1.


II doresc multa sanatate si numai impliniri in acest an!
"Sunt strop de ploaie ce-ti saruta buzele".
Avatar utilizator
Elena Staicu
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Ian 23, 2008 8:04 pm
Localitate: Calarasi
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la chat cu Teo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

  • Reclame
cron