• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Teo Live

TEO live, de luni pana vineri, de la ora 19:30, la Prima TV

Teo Live

Mesajde adrian » Mar Ian 01, 2008 5:10 pm

TEO Live - Prezinta: Teo

TEO Live este un show care nu trebuie ratat, fiind un “must see”. Teo va transforma emisiunea, Teo Live, intr-o experienta pozitiva prin interviuri cu celebritati, segmente axate pe perfectionarea de sine si implicarea caritabila in evenimente.
Energia sa debordanta va fi canalizata spre oamenii obisnuiti, Teo implicandu-se in campanii care vor avea ca scop sa ajute si sa indeplineasca visele telespectatorilor.
De asemenea, va intervieva persoane publice si politicieni, pe teme care le implica in mod direct, precum cancerul sau alte probleme sociale.

Invitatii sai mai putin celebri vor fi persoane care s-au implicat in situatii iesite din comun, in care s-au comportat eroic sau tineri talentati care au nevoie de ajutor pentru a-si pune in practica ideile geniale. Acestia din urma vor fi prezentati in editii ulterioare pentru ca telespectatorii sa le poata vedea realizarile.
Saptamanal, in emisiune va fi invitat si un medic care va aborda subiecte precum pierderea in greutate, planuirea finantelor si copiii ratacitori.

Nu ratati asadar intalnirile cu Teo, de luni pana vineri, de la ora 16:30, numai la Prima TV.

Clubul Bucuriei va prezinta rezumatele Teo Live, imagini captate din timpul emisiunii, videoclipuri si premirele fiecarei editii.

Citeste tot ce se intampla Teo Live

Ai ratat emisiunea Teo live? Intra aici si poti sa vizionezi toate emisiunile
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde fly » Mar Ian 01, 2008 5:31 pm

Sa fie cu mult noroc si reusita noua emisiune!
E un pic cam devreme pentru "omul muncii" dar speram macar in reluari.
Teo fii "barbata" !!!!!! Bafta multa sa fie!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Teo Live

Mesajde adrian » Mar Ian 01, 2008 5:35 pm

Da, asa este, este putin devreme dar facem noi cumva. Ne descurcam.

sper sa pot sa realizez un proiect pentru club, sa punem emisiunea pe site.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CORINUTA » Mar Ian 01, 2008 5:43 pm

CRED CA O SA FIE O EMISIUNE SUPER ASA CA TEO.VA UREZ INCA O DATA LA MULTI ANI

LA MULTI ANI TEO
iubeste-ti aproapele
Imagine
Fara IUBIRE nu exista viata! IUBITI-VA! Si alungati bezna aceasta ce ne sugruma in fiecare clipa!
Avatar utilizator
CORINUTA
membru
membru
 
Mesaje: 1027
Membru din: Joi Dec 13, 2007 6:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Mar Ian 01, 2008 7:11 pm

ESTE MINUNAT CEEA CE AM AFLAT ... NUMAI CA ORA MI SE PARE NEPOTRIVITA SI MOTIVEZ DE CE .. LA CAMPINA , DE EX , AVEM UN POST DE TV -PRIMA CARE EMITE INTRE ORELE 17-18 UUUUUUUFFFFFFFF SI EU CUM O SA VAD EMISIUNEA PT CA INTRA PE FRECVENTA TV-PRIMA - BUCURWSTI ...

POATE REUSIM SA O VEDEM IN RELUARE ...
BAFTA SA FIE , TEOOOOOOOOOOOOOO !
RESTUL SE REZOLVA ... ?pupasca! ?pupasca!


Imagine
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Ian 02, 2008 10:44 am

Sunt alaturi de tine, Teo! La 16.30 eu si Victor vom fi in fata televizorului. Va fi o bucurie extraodinara, ca de fiecare data sa te vad. Sunt convinsa ca ruga bucurosilor va fi auzita de Domnul si implinita! Asa ca, fii sigura de cele mai mari succese! Toata familia te imbratiseaza cu mult drag! Te pupam si te iubim nu doar pentru bucuria pe care ni-ai oferit-o in toate emisiunile tale, ci mai ales pentru ca am descoperit Omul Teo, cel mai bun, cel mai sincer si mai bucuros!Te iubesc, Regina a Bucuriei! ?pupasca!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Live

Mesajde Adina » Mie Ian 02, 2008 10:24 pm

adi scrie:Desi este vacanta, echipa Teo nu sta linistita. Pregateste pana in cele mai mici detalii, noua emisiune, Teo Live. Emisiunea va rula incepand cu ora 16:30, la PrimaTv si promite sa va surprinda, asa cum de ficare data Teo a facut-o. Teo Live, aduce pe langa vedete, lansari in premiera, stiri exclusive si invitati speciali, tineri care doresc sa se afirme, dar care nu sunt sprijiniti. Data de incepere a emisiunii va fi 20 ianuarie. Acum cand incepe un nou capitol in viata sa, Teo si-ar dorii sa o sprijiniti, asa cum ati facut-o de ficare data.




Am vazut spotul publicitar de multe ori si tare drag imi este sa o revad pe TEO ! Este in sufletele noastre tot timpul si cu siguranta o vom sustine intotdeauna ! Ora este intr-adevar putin accesibila pentru bugetarii astia amarati ?ceamuzant! dar facem noi cumva sa vedem emisiunea ! Sunt convinsa ca va fi foarte , foarte bine ! Mult, mult succes TEO si Echipei ! Noi suntem tot acolo, alaturi de voi ! ?pupasca!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde VASILICA INACHE » Vin Ian 04, 2008 10:43 pm

" LA MULTI ANI TEO ! "Asteptam cu nerabdare sa te vedem iar pe post plina de bucurie asa cum numai tu esti de obicei !Sper si stiu ca sigur emisiunea ta va fi un mare succes pt. ca ai f. multi admiratori !Am multi prieteni pe net ,pe diferite site-uri care-mi spun ca te adora !Si ora-mi convine de minune,pt. ca eu vin de la serviciu la ora 16:00 si sunt deci acasa ca sa pot urmari emisiunea ta mult asteptata !Mult ssucces iti doresc eu si intreaga mea familie !Te iubim ! ?pupasca! Imagine Imagine
Imagine Imagine
Domnul nostru Dumnezeu sa fie cu noi!Va doresc tot binele din lume !Va iubesc
BUCUROSILOR !
Avatar utilizator
VASILICA INACHE
membru
membru
 
Mesaje: 1514
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 8:22 pm
Localitate: CALARASI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mariana » Lun Ian 07, 2008 12:17 pm

SUNT SUPERBUCUROASA! ?colgate!
LA MULTI ANI FERICITI, DRAGA TEO, TIE SI CELOR DRAGI! SA-TI DEA DOMNUL PUTERE DE MUNCA, SANATATE, IMPLINIRI SI MULTA, MULTA FERICIRE! LE MERITI CU PRISOSINTA. ABIA ASTEPT SA TE REVAD! PUPICI SI PENTRU DULCEA MAIA
MARIANA
Cand ai prea multa muzica in tine, spatiul canta!
Avatar utilizator
Mariana
membru
membru
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Apr 02, 2007 3:53 pm
Localitate: OLT
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ioana1986 » Dum Ian 13, 2008 1:26 pm

Teo Live la Prima TV

Gindit in special pentru publicul feminin, show-ul va fi difuzat in intervalul orar 16.30-18.00.

„TEO Live“ urmeaza sa combine, in formatul sau, interviurile cu celebritati, implicarea in campanii caritabile si segmentele dedicate perfectionarii de sine. Printre invitati se vor numara oameni politici si persoane publice care vor fi invitate sa vorbeasca despre teme sociale care-i implica direct pe telespectatori, dar vor fi intervievate si persoane care au fost eroii unor evenimente iesite din comun sau tineri talentati care au nevoie de ajutor pentru a-si pune in practica ideile originale. De asemenea, „TEO Live“ va invita, saptaminal, cite un medic care va vorbi despre probleme cotidiene, cum este pierderea in greutate.

Video Teo Live la Prima TV:
http://www.primatv.ro/noutati/teo-live- ... tml?play=Y
ImagineImagine
Avatar utilizator
ioana1986
membru
membru
 
Mesaje: 3727
Membru din: Sâm Mai 26, 2007 9:42 am
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ioana1986 » Lun Ian 14, 2008 10:32 pm

Teo Live

Ruleaza: Luni-Vineri, 16:30
TEO Live un show de prima clasa, din 20 ianuarie, la Prima TV

Editia speciala TEO Live, care va fi difuzata pe 20 ianuarie, este doar un preambul la emisiunea pe care vedeta o va prezenta zilnic la Prima TV, din 21 ianuarie, de luni pana vineri de la ora 16:30 la 18:00.

TEO Live este un show care nu trebuie ratat, fiind un “must see”, in special pentru publicul feminin.
Teo va transforma emisiunea intr-o experienta pozitiva prin interviuri cu celebritati, segmente axate pe perfectionarea de sine si implicarea caritabila in evenimente.
Energia sa debordanta va fi canalizata spre oamenii obisnuiti, Teo implicandu-se in campanii care vor avea ca scop sa ajute si sa indeplineasca visele telespectatorilor.
De asemenea, va intervieva persoane publice si politicieni, pe teme care le implica in mod direct, precum cancerul sau alte probleme sociale.

Invitatii sai mai putin celebri vor fi persoane care s-au implicat in situatii iesite din comun, in care s-au comportat eroic sau tineri talentati care au nevoie de ajutor pentru a-si pune in practica ideile geniale. Acestia din urma vor fi prezentati in editii ulterioare pentru ca telespectatorii sa le poata vedea realizarile.
Saptamanal, in emisiune va fi invitat si un medic care va aborda subiecte precum pierderea in greutate, planuirea finantelor si copiii ratacitori.

Nu ratati asadar prima intalnire cu Teo, duminica 20 ianuarie 2008, de la ora 16:30, numai la Prima TV.

http://www.primatv.ro/emisiuni/teo-live.html
ImagineImagine
Avatar utilizator
ioana1986
membru
membru
 
Mesaje: 3727
Membru din: Sâm Mai 26, 2007 9:42 am
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alfa » Mie Ian 16, 2008 10:23 pm

BAFTA MULTA TEO!!!!!tie si echipei tale ?pupasca! Am incredere ca intodeauna in tine si stiu ca ma vei surprinde intodeauna cu surprize placute,esti un om deosebit care imi incanta zi de zi viata!!!!!Iti doresc 2 tone de energie!!!! ?HAHA! ?pupasca!
Bucuria este ratiunea existentei noastre!ImagineImagine
Avatar utilizator
alfa
membru
membru
 
Mesaje: 398
Membru din: Sâm Sep 22, 2007 6:12 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Teo Live

Mesajde adrian » Vin Ian 18, 2008 12:50 am

Ruleaza: Luni-Vineri, 16:30


TEO Live un show de prima clasa, din 20 ianuarie, la Prima TV


Editia speciala TEO Live, care va fi difuzata pe 20 ianuarie, este doar un preambul la emisiunea pe care vedeta o va prezenta zilnic la Prima TV, din 21 ianuarie, de luni pana vineri de la ora 16:30 la 18:00.

TEO Live este un show care nu trebuie ratat, fiind un “must see”, in special pentru publicul feminin.
Teo va transforma emisiunea intr-o experienta pozitiva prin interviuri cu celebritati, segmente axate pe perfectionarea de sine si implicarea caritabila in evenimente.
Energia sa debordanta va fi canalizata spre oamenii obisnuiti, Teo implicandu-se in campanii care vor avea ca scop sa ajute si sa indeplineasca visele telespectatorilor.
De asemenea, va intervieva persoane publice si politicieni, pe teme care le implica in mod direct, precum cancerul sau alte probleme sociale.

Invitatii sai mai putin celebri vor fi persoane care s-au implicat in situatii iesite din comun, in care s-au comportat eroic sau tineri talentati care au nevoie de ajutor pentru a-si pune in practica ideile geniale. Acestia din urma vor fi prezentati in editii ulterioare pentru ca telespectatorii sa le poata vedea realizarile.
Saptamanal, in emisiune va fi invitat si un medic care va aborda subiecte precum pierderea in greutate, planuirea finantelor si copiii ratacitori.

Nu ratati asadar prima intalnire cu Teo, duminica 20 ianuarie 2008, de la ora 16:30, numai la Prima TV.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Teo Live

Mesajde adrian » Sâm Ian 19, 2008 4:50 pm

Va prezentam o parte din imnul Teo Live
http://www.clubulbucuriei.ro/Teo-Live/2 ... -teo-live/
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Sâm Ian 19, 2008 5:43 pm

Clubul Bucuriei.ro a lansat, astazi, sectiunea Teo Live. Pana acum era o pagina obisnuita din site, dar incepand de maine, o data cu startul emisiunii Teo Live de la ora 16:30, vom incerca sa transpunem emisiunea Teo Live pe internet. Pentru cei ce nu au timp sau nu pot sa o urmareasca, pentru cei ce au pierdut o emisiune, pentru cei pasionati de internet, sectiunea Teo Live le va oferii galerii foto si video, rezumatele fiecarui interviu din emisiune, sfaturile medicului ce va fi saptamanal invitat, lansarile de videoclipuri si exclusivitatile invitatilor veniti in platou.
http://www.clubulbucuriei.ro/Teo-Live/
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Live

Mesajde adrian » Sâm Ian 19, 2008 6:03 pm

adi scrie:Va prezentam o parte din imnul Teo Live
http://www.clubulbucuriei.ro/Teo-Live/2 ... -teo-live/


Am reusit sa captez tot promo-ul emisiunii. acum este complet materialul
http://www.clubulbucuriei.ro/Teo-Live/2 ... ve/#more-9
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Ian 20, 2008 8:43 am

Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Dum Ian 20, 2008 1:04 pm

Imagine TEO!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde amika » Dum Ian 20, 2008 1:41 pm

"Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta."

Emanuel SWDENBORG



Imagine


"Exista un foc sacru
si lacrimi fara leac,
o CALE dreapta de urmat,
stapana peste Taina si Lumina-
IUBIREA, intr-un CUVANT !"


Cu toata dragostea !

AMELIA MAGORI
[/img]
Dragostea constă în dorinta de a da ce este al tău altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.

Emanuel Swdernborg
amika
membru
membru
 
Mesaje: 502
Membru din: Vin Oct 06, 2006 8:20 pm
Localitate: Constanţa
Puncte de reputaţie: 0

Teo Live

Mesajde adrian » Dum Ian 20, 2008 3:33 pm

Imagine
Mai sunt cateva clipe pana cand Teo Live ia startul.

Astazi, in prima emisiune Teo Live, vor fi invitati: 3 Sud Est, Proconsul, Impact, Serban

Vezi promo Teo Live
http://www.clubulbucuriei.ro/Teo-Live/2 ... -ora-1630/
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la TEO Live

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

  • Reclame
cron