• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Teo Live 1 mai editia 75

TEO live, de luni pana vineri, de la ora 19:30, la Prima TV

Teo Live 1 mai editia 75

Mesajde adrian » Mie Apr 30, 2008 8:29 pm

Efortul de a ramane insarcinata - Tratamente sarcina
Emisiunea Teo Live, trateaza joi o tema sensibila. Teo alaturi de invitatii sai vor vorbi despre efortul femeilor de a ramne insarcinate.

Teo isi propune ca emisiunea de joi sa fie un ajutor pentru femeile ce isi doresc sa faca copii.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Teo Live 1 mai editia 75

Mesajde Adina » Joi Mai 01, 2008 5:31 pm

M-a impresionat foarte mult tema emisiunii de astazi ! Chiar daca nu am avut astfel de probleme stiu cat de dureros poate fi sa nu-ti implinesti aceasta dorinta . Cumnata mea si fratele meu incearca de mai bine de 15 ani si rezultatele inca nu se vad. Ma doare enorm pentru ei, stiu cat de mult isi doresc acest lucru si stiu cat de mult isi doresc si altii sa auda gangurit de copilas in casa , dar nu reusesc .
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Live 1 mai editia 75

Mesajde Adina » Joi Mai 01, 2008 5:33 pm

La fel de mult m-a impresionat povestea Tantelei . Am plans cand am auzit prin ce-a trecut si cat de mult a suferit ! Intr-adevar, cum a spus ea "un om puternic se ridica si din noroi" ! Te pup cu drag, Tantico ! ?pupasca!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Live 1 mai editia 75

Mesajde gabrielle » Joi Mai 01, 2008 9:12 pm

ma impresionat mult emisiunea ?fara! mi a parut rau de Tantelu ?fara! e greu sa afli ca nu poti avea copii ?fara!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la TEO Live

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

  • Reclame
cron