• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

M-a impresionat povestea Elenei

Teo va prezinta "Momentul Adevarului" din 3 martie, la Prima Tv

Ce parere aveti despre Elena?

Are o poveste de-a dreptul impresionanta!
3
60%
Imi place mult de ea!
1
20%
Cine e...Elena?
0
Niciun vot
Nu am o prerea foarte buna despre ea!
0
Niciun vot
Este idolul meu!O ador!
1
20%

Voturi totale : 5

M-a impresionat povestea Elenei

Mesajde deedee » Mar Mai 20, 2008 7:59 am

Buna ziua!Ma numesc Duhomnicu Diana si sunt o fidela telespectatoare a emisiunii voastre.Eu si mama mea am urmarit emisiunea de ieri,cu Elena.Vreau sa va spun ca m-a impresionat profund povestea Elenei,de fapt povestile sale,tinand cont ca saraca de ea nu a avut parte decat de necazuri.Am comentat impreuna cu mama mea si am ajuns la concluzia ca,la cat de frumoasa,naturala si sincera este Elena ati putea macar incerca (producaorul sau cine poate) sa-i oferiti un post de actrita,sau sa-i oferiti o sansa de a juca intr-un film...in orice caz..Eu sunt in perioada in care admir majoritatea persoanelor (care merita) desi nu am avut unul de mult.Vreau sa va spun ca Elena a spart gheata!Simt ca intr-un fel,as vrea sa fiu ca ea.A avut o copilarie de cosmar,o adolescenta la fel de oribila,neavand noroc sa dea de un barbat care sa o iubeasca asa cum este...Cum a spus si Teo la sfarsit,e mare lucru ca a ramas intreaga la cap.Deci,momentan,ea este idolul meu pentru taria de care a dat dovada.Iar daca va ajunge creatoare de moda (sper din tot sufletul) si o sa ajunga faimoasa,ii voi purta creatiile cu placere si...cred k voi fi cea mai mare fana a ei!Si eu vreau sa ma fac designer...asa ca e si mai bine! :D Sper sa tineti cont de cele spuse mai sus...Intradevar,Elena a ramas in inima si in sufletele noastre,cel putin in al meu sigur!Va multumesc si sper sa tineti cont de parerea mea! ?larevedre!
deedee
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: M-a impresionat povestea Elenei

Mesajde adrian » Mar Mai 20, 2008 1:18 pm

Elena este o femeie puternica, speram sa reuseasca in viata.

Tinem cont de parerea ta
adrian
membru
membru

Mesajde carmen » Mar Mai 20, 2008 6:46 pm

elena este extraordinara si chiar o femeie puternica. Tot respectul pentru ea
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde deedee » Sâm Mai 24, 2008 3:43 pm

As vrea sa mai adaug ceva......As vrea,daca se poate,sa-mi spuneti,pe adresa de mail, unde este studenta Elena si daca se poate sa-mi dati ori id-ul ei de messenger,ori adresa de mail.Si daca nu sa-mi spuneti macar numele ei complet.Ar insmna enorm pentru mine...Imi puteti trimite aceste informatii si prin PM.Va multumesc anticipat :)
deedee
membru
membru

Înapoi la Momentul Adevarului