• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde gabrielle » Joi Iun 18, 2009 9:39 pm

?159! sunt bune ?151!
Imagine
Imagine
asa avem si apa de baut ?24!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Joi Iun 18, 2009 9:58 pm

gabrielle scrie:?159! sunt bune ?151!
Imagine
Imagine
asa avem si apa de baut ?24!


mai gabita, sunt perfecte dar vezi ca topicul zice ca sa faci ceva cu ultimii 3 care posteaza asa ca da-ne mama de lucru, sau NU ?129!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde gabrielle » Joi Iun 18, 2009 10:04 pm

?24! aaaaaaa pai atunci ia pregatiti voi o masa festiva ca tot se apropie zile multe de aniversat ?rade!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Mar Iun 23, 2009 7:09 pm

Aiiiiaaaaaiiii!!!M-am intors suratelor ?141! :mincata,bauta,.....,si constat cu stupoare ca n-ati facut nimic in lipsa mea ?128! ;va tot indemnati una pe alta de parca impletind discutii se tese rogojina si se moaie fiertura ?126! Las' ca ma duc eu acu' in padure sa omor in bataie un T-rex ca tot vrea Gabrielle masa festiva :)) Pina atunci adunati vreascuri pt foc ca doar n-o sa-l mincam ca pe salata de marole,nu?!?Am plecat,ca-i noapte si nu-i mai nimeresc punctu' sensibil dihaniei :)) Hai,la muncaaaaaa!!!!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Mar Iun 23, 2009 7:45 pm

Gabrielaa scrie:Aiiiiaaaaaiiii!!!M-am intors suratelor ?141! :mincata,bauta,.....,si constat cu stupoare ca n-ati facut nimic in lipsa mea ?128! ;va tot indemnati una pe alta de parca impletind discutii se tese rogojina si se moaie fiertura ?126! Las' ca ma duc eu acu' in padure sa omor in bataie un T-rex ca tot vrea Gabrielle masa festiva :)) Pina atunci adunati vreascuri pt foc ca doar n-o sa-l mincam ca pe salata de marole,nu?!?Am plecat,ca-i noapte si nu-i mai nimeresc punctu' sensibil dihaniei :)) Hai,la muncaaaaaa!!!!


Ia bre o festila cu tine sa nu vanezi un lup. Pana te intorci pun subordonatul sa atate focul Imagine si testez si rogojina din salcia aia de la gabita. Sa vii repede, cam peste o zi sa am timp sa testez cum trebuie rogojina ?129!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Mie Iun 24, 2009 2:24 pm

Ce lup,soro,n-auzisi ca plec dupa trufandale?? :)) Pai eu pe Dino il cunosc dupe sandale ,ca pe Cenusareasa,ce-mi treba mie festila ta?Si tu vrei sa testezi rogojina numa' cu UN subordonat si ''dacit'' o noapteeee??!!!Pai astia n-are rizistenta,bre,pentru asea ceva ?24! Al dr..u treaba ti-ai gasit :)) Da' nu vrei sa-ncercam si invers? ?137! Razboinico,ia vezi tu,ca ZANA noastra are treaba cu subordonatu' de-a uitat si de foame si de sete,ca doar,deh, are oameni la treaba ?155! Eh,eu am plecat dupa tiranozaur,ca unii trebe sa mai si maninca ?146! :))
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde xen@ » Mie Iun 24, 2009 5:46 pm

Pai mai aduc subordonati daca este cazul ca asa nu ne mai trimite la vanatoare ?24! eu m-am saturat sa alerg dupa sobolincozauri interspatiali si te las singura Gabrielaa ?rade! ...in speranta ca Zana mai lasa subordonatul ala si vine sa te ajute! intre timp eu trag un pui de somn ca fac riduri daca nu dorm si n-am chef! ?24!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Joi Iun 25, 2009 9:12 pm

poftim la ele cum se gelozesc Imagine Lume rea dom'le, nu poate fomeia sa-si testeze subordonatii ca repede tineretul sare cu ajutoare. Stefania ai grija ce aduci, testeaza-le evolutia sa nu avem surprize Imagine Imagine De fapt nu i-ar sta rau cu-n mar in gura sau trufanda adusa de gabi. Si uite-asa am facut rost si de mancare ?129! Aveti grija la tiranozauri si la sobolincozaurii interspatiali (ce-or fii si astia ?159! ) sa fie proaspeti si sub 30 de ani ?129! Eu ma ocup cu testarea ?24!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde xen@ » Vin Iun 26, 2009 4:53 am

te ocupi cu testarea...da da ?rade! ...grea treaba ti-ai ales! ?24! Pana in 30 si proaspeti ?rade! OK! Am notat! ?rade! sa vad ce gasesc! ?24! Dar pana vin eu cu prospaturile vreau sa fie pestera luna de curatenie si sa gasesc mancare proaspata! Asa ca mai lasa testatul ala deocamdata! ?24!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Vin Iun 26, 2009 3:53 pm

Imagine

Gata,m-am apucat de treaba ca in baza voastra ne maninca purecii :)) .Dar sa stiti ca ''dacat '' atat ?145! Carmen,schimba-ti planu' cu testatu' ca de-alde astea mai ''poate'' si altii,da?!!Eu fac curatenie dar cand termin vreau sa abureasca mistretul in protap,ne-am inteles? ?143! Xen@,ia mai ada,maica,neste ixemplare d-alea sa se bucure si ochii nostri olecutza,ca prea ne istoviram cu treaba ?rade!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde xen@ » Sâm Iun 27, 2009 8:22 am

Uitati-l pe "dansuletzul"
Imagine
Vi l-am adus acum ma duc sa dorm ca tare am muncit ?157! Aveti grija cu musafiru! ?24!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Mar Iun 30, 2009 5:08 pm

Imagine

Gata!!! ?145! L-am trimis sa faca(scuzati sau ,) conditie fizica ?117! Acum, ca am facut ''livingul'' luna(sau care planeta va convine),trag pe dreapta(ca pe spate...se interpreteaza ?rade! ).Scularea,Xeno ?141! ca ti s-a intins fata de zici ca-i prinsa-n carlige ?24! Zana!! Sper ca razboinicul nostru a trecut testul(ca detergentul :)) )Ei....sa vad ce trebi mai faceti cat ma hodinesc eu ?159!Imagine
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde xen@ » Mar Iun 30, 2009 5:34 pm

Daaa Breeeee sunt trezita de la 4:50 am ?24! prestez la greu in continuare! Tu trage pe ce parte vrei in continuare ca ma duc sa-l prind din urma pe domnu' musafir! Dar intai tre sa fac niste 'antrenamente" mai speciale ?24! Pana una alta vedeti ca s-a stricat acopersiul la coliba si ne ploua..deci puneti mana la treaba!! ca eu sunt f ocupata ?24!
Imagine
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Mar Iun 30, 2009 8:15 pm

Ne-ne- ne ?125! Acum yo dooooorm Imagine.Sa vina mama-zana sa ne aduca neste paie,copaie,bataie :)) ...ceva ...''si-apoi om vedea,pam- pam'' ?148!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde gabrielle » Mar Iun 30, 2009 9:28 pm

am cules eu paie ?119!
Imagine
voi puneti mana si refaceti tot si faceti si ceva de haleala ?143! Stefania si Gabrielaa ?rade!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Sâm Iul 04, 2009 10:06 pm

Imagine Ei...ce spuneti? ?137! Va place arhitectura? ?rade! Acu'...eu am inceput-o.....si-s ostenitaImagine...Mai continuati voi...ca cine stie??....poate mi se implineste visu':Imagine.... ?24!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Dum Iul 05, 2009 5:46 pm

cu paiele aduse de tine gabita, doar pentru asta putem face acoperis Imagine viseaza gabi dar in timp ce mai faci ceva, ca de la somn nu creste piscina in pestera ?143! Si ma rog, de cand alergati voi subordonatii? era vorba sa ma ocup eu cu testarea lor? Si de la alergat nu creste bre populatia pe insula, atata lucru puteati sa stiti si voi. Of Imagine fetele astea
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Vin Iul 10, 2009 9:38 pm

D-apoi vila si piscina,dacat in vise,ca d-aia m-am si asternut pe dormit ?135! Si, ma rog, cine ti-a zis ca am vrea sa ne inmultim? ?159! Nu suntem si asa destui(le) care trag matza de coada si hardau'-i gol pe plita??? ?115! Plozi care sa ne tina poalele ne treba noua??!!!ImagineMai bine inconjur planeta ''sold la sold'' cu subordonatu' de sa-mi sfaraie calcaiele(dupe el ?rade! ).Las' ca-i buna si casutza aia;are baie cu cada??-are ,deci ,confort sporit :)) .Hai ca am plecat sa fac o baie si va las pe voi sa faceti organigrama muncii ?117! Spor! ?131!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde gabrielle » Vin Iul 10, 2009 9:59 pm

?159! eu m am gandit mai bine si ca maine lucrez va las in grija
Imagine
si
Imagine
si sa faceti si mancare ;;)
mami ,Stefania si Gabrielaa ?170!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Dum Iul 12, 2009 7:21 am

cred si eu ca-ti convine sa te plimbi 'sold la sold' cu impricinatii dar nu pentru asta sunt pe insula, da? si tu gabita de unde ai scos plozii? de-aia ai lipsit la apel? asa te-am invatat eu? sa mergi cu tori necunoscutii? Imagine Vad ca tot in mine este baza daca vrem sa mancam ceva azi Imagine Sa va adunati repede pe acasa pana nu stinge focul ploaia si nu veniti cu mana goala, aduceti neste vanat sa punem in protap
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Lun Iul 13, 2009 5:49 pm

De unde adusasi mazgaliciul ala??Nu-ti spusei ca nu-mi arde de leganat plodarime?? ?115! Si tu,Gabriello, ce facusi? Te inmultisi ca Rebecca din scriptura??Ia uite ce de foante aduse ea spre intretinere!!!???Da' ce, crezi ca detergentu' si apa sunt moca aci, pe insula??Imagine Ete ,am incins cuptorul si v-am facut o placinta,Imagine si acu plec la pescuit,poate la undita am mai mult norocImagine.Pregatiti-va sa-l gatiti pe Marele Alb ?24! ?24!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Adina » Mar Iul 14, 2009 2:56 pm

ala io, ala io, ?143! nu va mai inghesuiti asa la vanatoare, hai ca ma sacrific eu Imagine si cand l-oi nimeri, sa-l puneti la protap, dar neaparat sa-mi pastrati si mie o pulpita, da? altfel Imagine
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Mar Iul 14, 2009 7:29 pm

noroc cu placinta ca altfel muream de foame. Auzi la ele? marele alb? cine stie ce 'siren' ne agata si ea in undita. Cat priveste musca albastrei v-o las voua sa nu ziceti ca-s fata rea. Ma duc sa caut o capra pentru plozii gabitei. Faceti si voi ce va taie capul ca oricum doar la asta sunteti bune Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Adina » Mar Iul 14, 2009 9:39 pm

io, care mi-s mare sef de trib Imagine, asa cum m-am intitulat inca de la instaurarea tribului, nu 'permitez' sa mi se spuna ca vanez muste, da? ?154! ala-i fluturas, si la o adica, pulpita lui are zero calorii, asadar ma-ngrijeam de taliile noastre ?121!
nu-i nimic Imagine, pun acum picioru-n prag si va las pe voi sa hotarati la ce ne foloseste noua oratania asta Imagine cine ghiceste, primeste un premiu Imagine
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde gabrielle » Mar Iul 14, 2009 10:11 pm

?24! vai ce m a amuzat cu fluturele Adine ?24! m am gandit ce sa aduc asa ca am gasit asta ?rade!
Imagine
dar am zis ca nu ne saturam asa ca am gasit ;;)
Imagine
?24!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Taraba cu zarzavat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 33 vizitatori

  • Reclame
cron