• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Alan-dala

Mesajde carmen » Sâm Iun 23, 2007 12:02 am

Sulfina scrie:Trebuie sa spun si eu aici ca sunt o toanta si nu stiu sa pun si eu poze f.f.f. frumoase ca voi. Asta e... Poate mai am timp sa ma destept...
Nici macar o ,poza cu mine nu am fost in stare sa pun RUSINE..................................... X( X( X(



daca te putem ajuta tipaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde hana » Sâm Iun 23, 2007 7:15 am

da, Sulfina...sa te ajutam >:D< :-*
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Sâm Iun 23, 2007 7:45 pm

SULFINA DRAGA CAND AI TU TIMP TE ASTEPT PE MESS..
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sulfina » Sâm Iun 23, 2007 9:36 pm

Multumesc bucuroaselor. Mai am un examen si sper sa am timp mai mult
adica nu sper asa va fi....
Viata este a celor care pot........
Sulfina
membru
membru
 
Mesaje: 151
Membru din: Vin Mai 25, 2007 9:14 pm
Localitate: Ploiesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iun 23, 2007 10:11 pm

Sulfina scrie:Cu o ZANA ca tine alaturi sunt sigura ca sunt pe drumul cel bun.... Doar zinele au baghete magice... cu care pot implini orice vis.......
Ai putea oare ZINA BUNA sa-mi faci parinti mai tineri un pic, la vreo 50 de ani si atat?????????????????????????????????? :-/


Ce mi-ar placea sa pot face minuni dar, minunea este in fiecare dintre noi. Daca vrei ca parintii tai sa fie de 50 de ani, asa si trebuie sa-i vezi Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabbi » Dum Aug 12, 2007 10:26 am

Imagine
“Ceea ce se spune nu este niciodata inteles asa cum este spus. Odata ce ne-am convins de acest lucru, ne putem aventura in liniste in rostire. Fara sa ne mai gandim daca vom fi intelesi corect sau nu, fara nicio alta preocupare afara aceleia de a mentine cuvintele cat mai aproape de viata noastra.”CB
Avatar utilizator
gabbi
membru
membru
 
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Aug 04, 2007 7:20 pm
Localitate: madrid
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabbi » Dum Aug 12, 2007 10:36 am

pt voi IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r210/carmenstelutac/Smiles/670f23e7.gif[/IMG]
“Ceea ce se spune nu este niciodata inteles asa cum este spus. Odata ce ne-am convins de acest lucru, ne putem aventura in liniste in rostire. Fara sa ne mai gandim daca vom fi intelesi corect sau nu, fara nicio alta preocupare afara aceleia de a mentine cuvintele cat mai aproape de viata noastra.”CB
Avatar utilizator
gabbi
membru
membru
 
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Aug 04, 2007 7:20 pm
Localitate: madrid
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabbi » Dum Aug 12, 2007 10:37 am

Smiles/670f23e7.gif[/IMG]
“Ceea ce se spune nu este niciodata inteles asa cum este spus. Odata ce ne-am convins de acest lucru, ne putem aventura in liniste in rostire. Fara sa ne mai gandim daca vom fi intelesi corect sau nu, fara nicio alta preocupare afara aceleia de a mentine cuvintele cat mai aproape de viata noastra.”CB
Avatar utilizator
gabbi
membru
membru
 
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Aug 04, 2007 7:20 pm
Localitate: madrid
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Dum Aug 12, 2007 10:37 am

Imagine
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabbi » Dum Aug 12, 2007 10:38 am

Imagine
“Ceea ce se spune nu este niciodata inteles asa cum este spus. Odata ce ne-am convins de acest lucru, ne putem aventura in liniste in rostire. Fara sa ne mai gandim daca vom fi intelesi corect sau nu, fara nicio alta preocupare afara aceleia de a mentine cuvintele cat mai aproape de viata noastra.”CB
Avatar utilizator
gabbi
membru
membru
 
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Aug 04, 2007 7:20 pm
Localitate: madrid
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabbi » Dum Aug 12, 2007 10:51 am

“Ceea ce se spune nu este niciodata inteles asa cum este spus. Odata ce ne-am convins de acest lucru, ne putem aventura in liniste in rostire. Fara sa ne mai gandim daca vom fi intelesi corect sau nu, fara nicio alta preocupare afara aceleia de a mentine cuvintele cat mai aproape de viata noastra.”CB
Avatar utilizator
gabbi
membru
membru
 
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Aug 04, 2007 7:20 pm
Localitate: madrid
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Dum Aug 12, 2007 11:27 am

AM ALES ALAN-DALA SA O AJUT PE GABBI SA POSTEZE SI EA IMAGINI...SI A REUSIT...INCA O BUCUROASA ISTEATA..
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Sep 19, 2007 1:54 pm

nu stiam unde sa o pun asa cam puso aici ca e prea tare;))

AU FLIRTAT PE INTERNET FĂRĂ SĂ ŞTIE CĂ SUNT SOŢ ŞI SOŢIE

Doi bosniaci, soţ şi soţie, au avut parte de supriza vieţii lor după un flirt pe Internet. Cei doi s-au destăinuit unul altuia prin poşta electronică, fără ca vreunul dintre ei să ştie că vorbeşte, de fapt, cu partenerul de viaţă. Mare le-a fost şocul când au decis să se întâlnească şi s-au trezit faţă-n faţă. Deşi aveau probleme în căsnicie, bosniaca şi soţul ei s-au înţeles de minune pe Internet şi fiecare credea că şi-a găsit sufletul pereche.

Povestea n-a avut, însă, un final fericit. Cei doi au intentat divorţ, acuzându-se unul pe altul de infidelitate.

Observator

?ceamuzant!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Mie Sep 19, 2007 1:56 pm

nemaipomenit,ce tare .. ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Sep 19, 2007 2:18 pm

dar ce deznodamant neasteptat! cum adica, descoperi la omul de langa tine o fata de acre habar n-aveai si-i dai cu piciorul?
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 3:34 pm

CRISSTINICA scrie:dar ce deznodamant neasteptat! cum adica, descoperi la omul de langa tine o fata de acre habar n-aveai si-i dai cu piciorul?


Poate ca nu au fost sinceri nici pe internet asa cum faceau si in viata si atunci....

Dar in orice caz e haioasa rau povestirea, Gabrielle ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Bubu}{ » Mie Sep 26, 2007 8:36 pm

scumpul meu adi am vazut ca subiectul cu mai stim sa visam e inkis...asa ca m-am hotarat sa raspund aici....candva...exista o fata Bubu}{ nu prea frumoasa, nici macar aratoasa...nici nimic din toate astea, dar cu un puternic simt al umorului, cu zambetul mereu pe buze, optimista, o fata care inunda camera in care intra de veselie si buna dispozitie....au trecut anii, a trecut de 20 de ani, problemele au inceput sa apara si ea si-a pierdut din veselie, din optimism.....a cunoscut un baiat (dar nici pe departe primul iubit sau primul baiat pe care sa-l fi iubit...) care nu i-a atras atentia deloc....de fapt...il stia de 3-4 ani dar abia atunci s-au hotarat sa fie impreuna....a crezut ca e tot ce e mai bun si mai frumos...baiatul asta o facea sa zambesca in plina furtuna...sa pluteasca chiar daca era mai grea decat un elefant...dar intr-o zi baiatul a plecat din viata ei...si elefantul a inceput sa scada in greutate...dar in loc sa pluteasca mai sus, a inceput sa se afunde mult mai jos decat cea mai adanca prapastie....si-a castigat un loc de munca destul de bine platit comparativ cu joburile de dinainte....si-a recastigat frumusetea fizica si un look care a inceput sa atraga privirile celor din jur...dar nimic din toate astea nu o incanta...vede in jurul ei ca are tone de baieti dar nimic nu o ajuta sa zambeasca...sa-si stearga lacrimile si sa-si continue viata, iar amintirile sa nu o doara ci sa le vada ca pe o alta experienta a vietii....nu intelege de ce inima inca il mai doreste pe cel care a plecat in ciuda promisiunilor facute....de ce okii ii lacrimeaza de fiecare data cand el e in preajma si e mai tandru cu ea....de ce el nu se poarta ca un baiat care nu o iubeste.....din simplul motiv ca inca tine la ea...si ea stie si simte asta.....
am deviat o tona de la subiect....am plictisit crek 2 milioane de oameni....dar...nimeni nu e obligat sa citeasca tampeniile unei adolescente de 22 de ani....
ca sa raspund la subiect?? de 3 luni de zile nu mai stiu sa visez....de 3 luni nu stiu sa gandesc in viitor ci totul se rezuma la trecut....fiecare lucru ma trimite in trecut....as vrea sa fiu altfel si nu pot....sorry daca v-am plictisit cu prostioarele mele...chat placut!!!!
Iubirea nu e doar un zambet, nu e doar o floare; iubirea e un suflet ranit si apoi vindecat de altul
Bubu}{
membru
membru
 
Mesaje: 79
Membru din: Vin Oct 06, 2006 7:34 pm
Localitate: Suceava
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Mie Sep 26, 2007 9:18 pm

bubu ,felicitari ca ti-ai deschis sufeltul in casuta noastra..din trista poveste eu am dedus ca esti o persoana puternica ...capul sus si sa sti ca pe mine nu m-ai plictisit deloc..te astept cat mai des in casuta... ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Sep 26, 2007 9:42 pm

nu mai plictisit Bubu}{ ma bucur ca ai scris ceea ce simti ?pupasca!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Sep 27, 2007 12:15 pm

gabrielle scrie:nu mai plictisit Bubu}{ ma bucur ca ai scris ceea ce simti ?pupasca!


Bubu}{ hai la ce ar fi sa ne intalnim, sa vorbim acolo, ce zici?
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Bubu}{ » Joi Sep 27, 2007 12:33 pm

acu vin :D

si ms pentru incurajari si pt ce ati scris...cat despre persoana puternica... eram candva...cum am zis...timpul m-a facut sa cad...in ultimele 3 luni... am picat mult...aseara din nou....dar totusi azi zambesc din simplul motiv ca mi se deschid si mie okii si vad ca intr-adevar arat mai bine....si ca multi ma sustin si ma incurajeaza....dar totusi inimioara mea tot e rupta... si nu stiu cum s-o cos ca sa fiu din nou ce am fost...vesela si nebunatica
Iubirea nu e doar un zambet, nu e doar o floare; iubirea e un suflet ranit si apoi vindecat de altul
Bubu}{
membru
membru
 
Mesaje: 79
Membru din: Vin Oct 06, 2006 7:34 pm
Localitate: Suceava
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde xen@ » Mar Oct 09, 2007 7:56 am

Ce amai tare realizare e ca ai slabit... e super asta... Intotdeauna tre sa vedem partea plina a paharului... ;) ?ceamuzant! ?ceamuzant! ?ceamuzant! ;)
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Oct 24, 2007 6:20 pm

nu stiam unde sa pun imaginea aceasta.
saracii parinti
Imagine
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde xen@ » Mie Oct 31, 2007 6:09 am

chiar ca "scumpu' tatii" ?ceamuzant!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Noi 03, 2007 5:45 pm

Ti-am pus-o si la can/can sa ... ne mai radem ?HAHA!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Taraba cu zarzavat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot] şi 37 vizitatori

  • Reclame
cron