• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Alan-dala

Alan-dala

Mesajde adrian » Mar Apr 03, 2007 10:28 pm

Aici faceti un fel de chat unde puteti scrie off topic cat vreti!

Cand vreti sa intrebati ceva, citati acel mesaj, ii dati COPY ----> veniti aici-----> Paste si intrebati ce a vrut sa zica in mesajul citat. De exmplu Adiem o intrebase pe malimai


adiem scrie:
malimai scrie::14

La ce canta?...la trombon cumva? :-20
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde malimai » Mar Apr 03, 2007 10:29 pm

Da,Da,Da
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Apr 05, 2007 10:42 am

aetheia scrie:Multzumesc frumos Hana79!
Am o-ntrebare, de ce nu-mi primeshte poza cand unploadez?....am intzeles ca problema este marimea pozei....am comprimat-o shi tot degeaba.



Unde uploadezi?
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aetheia miha » Joi Apr 05, 2007 10:51 am

Buna! Bine v-am gasit aici in piatza, la taraba. leushtean avetzi?:))) am glumit.
Pai vreau sa-mi incarc poza la profil.....si nu mi-o ia ca cica tre` sa fie mai mica de 17Kb....am comprimat-o....am micshorat-o....shi tot degeaba. Daca deranjeaza limbajul meu cu "sh" si "tz", va rog sa-mi spunetzi.
O zi buna itzi doresc mai Adi, mai!
mamika de ingerash
Avatar utilizator
aetheia miha
membru
membru
 
Mesaje: 927
Membru din: Joi Apr 05, 2007 6:14 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Apr 05, 2007 10:56 am

::)))) avem si leustean trimite-mi mie poza ca o pun eu


vrauko.adrian@gmail.com
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aetheia miha » Joi Apr 05, 2007 11:54 am

Am trimis o poza cu fii`mea. Daca mai sunt membri ai acestui forum cu aceeashi problema, ce vei face?
Ar trebuie "sa ne desenezi" ca la copii de gradinitza ce tre` "sa parlim", ca sa nu se mai intample restrictzii, ce zici?(am vazut ca ai inchis topiku`)
In loc sa "atragi" catzi mai multzi membrii "tu ne bagi pumnu-n gura"?
....nu-mi taxa sinceritatea....prefer sa pui super oferta la leushteanul ala ca vreau sa trantesc o ciorba.
mamika de ingerash
Avatar utilizator
aetheia miha
membru
membru
 
Mesaje: 927
Membru din: Joi Apr 05, 2007 6:14 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Joi Apr 05, 2007 12:09 pm

aetheia scrie:Buna! Bine v-am gasit aici in piatza, la taraba. leushtean avetzi?:))) am glumit.
Pai vreau sa-mi incarc poza la profil.....si nu mi-o ia ca cica tre` sa fie mai mica de 17Kb....am comprimat-o....am micshorat-o....shi tot degeaba. Daca deranjeaza limbajul meu cu "sh" si "tz", va rog sa-mi spunetzi.
O zi buna itzi doresc mai Adi, mai!

Stiu care e problema !intrati pe http://www.imageshack.us vi o faceti acolo ce marime doriti luati un link de exemplu direct link si apoi o puneti pe ultima casuta la profil unde se pun poze.Daca nu ati inteles cum trimitetimi un pm ,va raspund diseara ca acum plec la scoala.See ya!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aetheia miha » Joi Apr 05, 2007 12:21 pm

Multzumes....cred ca am reushit!.....nu zic ura! ura! pana nu ma conving cu ochii mei. :-10
mamika de ingerash
Avatar utilizator
aetheia miha
membru
membru
 
Mesaje: 927
Membru din: Joi Apr 05, 2007 6:14 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 1:12 pm

aetheia scrie:Am trimis o poza cu fii`mea. Daca mai sunt membri ai acestui forum cu aceeashi problema, ce vei face?
Ar trebuie "sa ne desenezi" ca la copii de gradinitza ce tre` "sa parlim", ca sa nu se mai intample restrictzii, ce zici?(am vazut ca ai inchis topiku`)
In loc sa "atragi" catzi mai multzi membrii "tu ne bagi pumnu-n gura"?
....nu-mi taxa sinceritatea....prefer sa pui super oferta la leushteanul ala ca vreau sa trantesc o ciorba.


nu cred ca a fost intentia nimanui "sa bage pumnu-n gura"cuiva.dar ai scris tocmai intr-un loc unde se purtau discutii doar cu TEO,de aceea nu ti-a raspuns nimeni.

Felicitari pt ca ai reusit atat de repede cu poza si felicitari pt minunata ta fetita.E o mare scumpa.
Imagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Apr 05, 2007 1:47 pm

Nu vreau sa bag pumnul in gura nimaniu, vreau doar sa fie o ordine a mesajelor, sau sa va invati cum sa postam, altfel ar iesi o harababura, cum ar fi ca daca ne-am apuca la o discutie despre Teo, sa vorbim despre
"Guver", vreau sa fie ordine, ca atunci cand intra doamna Trandafir sa inteleaga ceva.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Apr 05, 2007 1:49 pm

Puteti sa postati ce doriti , sau sa creati forumuri, atat timp cat sunt la categoria potrivita.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aetheia miha » Joi Apr 05, 2007 2:27 pm

Eu am citit spusele voastre shi-am bagat la bibilica. :-9
Ai inchis forumul pentru ca ceilaltzi m-au salutat shi mi-au urat bun venit. Nu e vina mea, shi nu cred ca au facut-o nici ei intentzionat. In ceea ce ma priveshte pe mine , m-am dus shi-am postat exact la topikul pe care ma interesa, cel cu shi despre TEO, era prima mea postare in acest forum, azi-dimineatza m-am logat pentru prima oara.
Acum am sa am grija unde, ce shi cum postez.

Si, pentru ca aici suntem in piatza, la taraba pot sa spun ca`s tare ofticoasa ca Adi s`a pozat cu Teo, shi cine mai shtie catzi dintre voi avetzi poze cu Ea :-1 :-1 :-1 :-1 si eu nu am. Offff, offff maiiii, maiiiii

Multzumesc, vad ca si tu ai tot o minune de fetitza! Sa-tzi traiasca!
O zi buna va doresc!
Ultima oară modificat de aetheia miha pe Joi Apr 05, 2007 2:36 pm, modificat 1 dată în total.
mamika de ingerash
Avatar utilizator
aetheia miha
membru
membru
 
Mesaje: 927
Membru din: Joi Apr 05, 2007 6:14 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 2:28 pm

steff scrie:dragutza emisiunea intr'adevar chiar vazuta asa printre picaturi [ma revansez pe diseara :-11 ]

dintre invitati, mi s'a parut ca luminita a fost miezul..iar referitor la look'ul ei, no comment...asta e stilul ei nu ma mira nimic..si poate ca tocmai asta ma face sa o plac pt ca intr'un fel ma regasesc in stilul ei...daca ar fi totusi sa judec obicetiv cred ca cel mai bine a prins'o tunsoarea de acum 2 ani, momentul eurovision...bruneta, par scurt, dar ceva mai lung ca acum totusi :-23


Chiar si ea a spus ca a fost o greseala faptul ca s-a vopsit blonda si ca asta nu se v-a mai repeta.
oricum si mie imi este draga Luminita oricum s-ar vopsi pe par
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Apr 05, 2007 2:30 pm

aetheia scrie:Eu am citit spusele voastre shi-am bagat la bibilica. :-9
Ai inchis forumul pentru ca ceilaltzi m-au salutat shi mi-au urat bun venit. Nu e vina mea, shi nu cred ca au facut-o nici ei intentzionat. In ceea ce ma priveshte pe mine , m-am dus shi-am postat exact la topikul pe care ma interesa, cel cu shi despre TEO, era prima mea postare in acest forum, azi-dimineatza m-am logat pentru prima oara.
Acum am sa am grija unde, ce shi cum postez.
O zi buna va doresc!


Nu o fac cu rautate, te rog sa ma crezi. Nu am dat vina pe tine. :-17
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aetheia miha » Joi Apr 05, 2007 2:46 pm

Nu o fac cu rautate, te rog sa ma crezi. Nu am dat vina pe tine. :-17[/quote]

Stai linishtit ca n-am zis ca ai fi o rautate shi nici vinovata nu ma simt.
Am intzeles ca eshti administrator pe aici, deci, tre` sa fi ferm si neiertator cu micile noastre abateri. Printre atatzia "bucuroshi" nu se cade sa se instaleze harababura prin topicuri.


La faza cu pozele nu va iert ca`s geloasa!
mamika de ingerash
Avatar utilizator
aetheia miha
membru
membru
 
Mesaje: 927
Membru din: Joi Apr 05, 2007 6:14 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Joi Apr 05, 2007 5:53 pm

Ma bucur ca ai reusit si care mai are intrebari poate sa ma intrebe si pe mine :-39
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 7:02 pm

Catutza scrie:eu imi cer scuze daca am deranjat cu aceasta "tema" nu stiam ca vor aparea atatea polemici, nu vreau sa se creada ca vreau sa inlocuiesc pe cineva pe aici, pentru Adi si Carmen am un deosebit respect sunt oameni extraordinari si pe langa faptul ca am avut onoarea sa fiu prezent la megashowul Intoarcerea Trandafirului pot spune ca am avut privilegiul sa stau langa Adi si Carmen.
Dar revenind la ceea ce a deranjat pe forum pentru a nu se mai produce confuzii si a nu mai deranja anunt ca ma retrag cu aceasta "tema" si voi raspunde pe forum numai daca mi se va permite.
O seara buna tuturor!


ei hai ca-i buna!cum o sa faci asta?ma bucur ca ai deschis acel topic si ne-ai mai trezit din amortire.ai dat startul la comentarii si mie chiar imi place.
cand am zis de faptul ca nu stiu de ce-ti spui Seful pt ca noi aici avem un singur sef era doar o cale mai intortocheata de a afla amanunte.Credeam ca esti in legatura mai stransa cu TEO sau cu Adi si vroiam amanunte.nicidecum nu am vrut sa te supar in vreun fel.
cat despre Hana...nu stiu ce a vrut sa zica.
O asteptam cu amanunte.
Prieteni? :13
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Apr 05, 2007 7:22 pm

Catutza scrie:eu imi cer scuze daca am deranjat cu aceasta "tema" nu stiam ca vor aparea atatea polemici, nu vreau sa se creada ca vreau sa inlocuiesc pe cineva pe aici, pentru Adi si Carmen am un deosebit respect sunt oameni extraordinari si pe langa faptul ca am avut onoarea sa fiu prezent la megashowul Intoarcerea Trandafirului pot spune ca am avut privilegiul sa stau langa Adi si Carmen.
Dar revenind la ceea ce a deranjat pe forum pentru a nu se mai produce confuzii si a nu mai deranja anunt ca ma retrag cu aceasta "tema" si voi raspunde pe forum numai daca mi se va permite.
O seara buna tuturor!

Catalin, nu ai deranjat pe nimeni. Cuvintele sunt reci dar trebuie sa vezi caldura din ele. Doar un prieten iti poate spune deschis ce gandeste si aici suntem toti prieteni. In ceea ce priveste permisiunea de a scrie, hai mai omule sa ne povestim ce ne doare sau ce ne bucura oricand si fara permisiunea nimanui. Esti acasa la tine nu trebuie sa bati la usa
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 7:34 pm

ei vedeti! Ma faceti sa mor de curiozitate.Pai e frumos?Daca va ofer un cadou imi spuneti si mie?
Imagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Dum Apr 08, 2007 9:43 pm

HANA79 scrie:ok, dar te rog mult sa corectezi, daca ai cum o mica greseala ortografie care ti-a scpat din graba>
vom se scrie mereu impreunat


AM CORECTAT, MULTUMESC PENTRU ATENTIONARE.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Lun Apr 09, 2007 9:35 am

laura1974 scrie:Multumim de primire , Malimai !
PS . Ti-am admirat poza din avatar .


Multumesc.Sunt fetitele mele.
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Vin Apr 13, 2007 11:22 am

E atat de simplu sa copiezi si sa muti raspunsul la topicul potrivit

gabi66 scrie:Malimai...de unde stii ca nu am fi mai bune sau la fel de bune?Pana nu incerci .....

Adi...isi are locul "comentariul" meu, la fel ca si celelalte sau la fel ca si comentariul Takatei.Daca Teo ar vorbi numai strict la subect(scris asa intentionat)emisiunile ei nu ar mai fii atat de placute, superbe, simpatice, extraordinare.Unii se simt deranjati de PM-uri, iar scurta mea intrebare nu cred ca deranjeaza atat de mult.
Uite cum intram si noi ca-ntr-o cana :-6



HANA79 scrie:

Ai dreptate, emisiunile lui Teo sunt asa placute, simpatice ca ai vrea sa dureze cateva ore bune. Cat despre vorbitul pe langa subect a lui Teo, ma indoiesc. Stii de ce? Profesionistii ca ea par ca vorbesc si pe langa subect tocmai pentru a ajunge acolo unde si-au propus. Aproape nimic nu e la voia intamplarii, dar e asa de bine gandit si lucrat incat sa ne incante pe noi si acea iesire din subect.

p.s. Imi place ..subect..ca te-am copiat :-17
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Vin Apr 13, 2007 11:26 am

merci ca ai facut ordine
se vede cine are familie de ceva vreme, stie sa faca ordine repede:)
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Vin Apr 13, 2007 11:27 am

gabi66 scrie:Da..in loc sa dam atata din gura mai bine am face ceva concludent, nu?


HANA79 scrie:Gabi, vrei sa spui mai la obiect, te rog?
Ca ar fi foarte bine sa stim ce putem sa facem efectiv si din punctul tau de vedere


Se pare ca se isca neintelegeri.Gabi66,pana acum nu s-a discutat intre noi cu rautate.Toti avem dreptul sa ne spunem parerea,dar fara atac la persoana si cred ca sunt cu totii in asentimentul meu.
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Vin Apr 13, 2007 11:28 am

HANA79 scrie:merci ca ai facut ordine
se vede cine are familie de ceva vreme, stie sa faca ordine repede:)


Doar nu degeaba am fost "unsa" ca Ministrul Sigurantei....
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Următorul

Înapoi la Taraba cu zarzavat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori

  • Reclame
cron