• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde gabrielle » Sâm Iul 07, 2007 10:58 pm

]11 mi au venit dar am reusit sa intru ]4
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ofelia » Sâm Iul 07, 2007 10:59 pm

gabrielle scrie:]11 mi au venit dar am reusit sa intru ]4

$-6 ma bucur pt tine ..... $-8 $-5 $-8
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Sâm Iul 07, 2007 11:02 pm

mersi ofelia $-5 si cum a fost? esti obosita?
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Iul 07, 2007 11:06 pm


]8 gabriele , ma retrag ....sunt f.f.f. obosita si maine o iau de la capat ...
am cantat si am avut succes , am facut poze cu sofia vicoveanca ....este o femeie de exceptie si un artist genial , am facut schimb de nr. de telefoane .....cu fam rednic cornelia si lupu .....a venit colegul meu de la ARTIS cu sotia si fetita lor sa ma vada la spectacol ...a fost o zi plina si ...RELAXANTA ....PUPICI MULTI $-9 $-9 $-9 $-8 $-8 $-9 $-9 $-9
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Sâm Iul 07, 2007 11:09 pm

te pup si imi pare bine ca te ai relaxat noapte buna si somnic pufos ]3 $-5 $-8 $-7 $-6
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Dum Iul 08, 2007 12:20 am

noapte buna si somnic pufos ]3 $-4 $-5 $-9 $-6
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Iul 08, 2007 8:02 am


]8 buna dimineata ,bucurosilor....sa aveti o zi excelenta .....va imbratisez cu mult drag si dor ..... $-8 $-5 $-8
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Iul 08, 2007 8:36 am

Imagine Buna dimineata iubitii mei absenti. Vedeti ce frumos e afara? Am pus masa langa geam sa va bucurati de razele soarelui. Imi pare rau ca nu v-am salutat aseara dar am fost la promenit si s-a transformat in petrecere pana pe la 6 dimineata. Am atipit repede dar, parca cineva imi spunea ca nu e bineeeeeeeeeee fara cafeluta. Asa ca, jos zana si pune mana pe Imagine. Ce bine ca l-am pregatit de aseara. Este curat si relaxat asa ca, ma gandesc, sa-i dau de lucru. Nu mai pun relaxare ca am constatat ca va relati pana la absenta asa ca am sa pun mai intai bucuria de a ne intalnii. Adaug un pic de nerabdare si curiozitate ca doar nu stim nimic despre nimeni. Ba mint, stim ceva doar de ofelia dar si ea a fost zgarcita la vorba. Asa ca, pentru a ne dezlega limbile pun multe vorbe, povesti, intrebari si dorinta de a sti ce ati facut, fiecare dintre voi, ieri. Mai adaug un pic de insufletire, chiar si libertate la net, un strop de voie buna si distractie, pupicii pe care nu ni i-am dat ieri, chiar si un pic de rasfat, liniste nu mai pun ca sa nu va dau idei ]11 , dar adaug imbratisari si multa multa prietenie. Am sa indulcesc cafeluta cu ASTEPTARE. Poate credeti ca este cam amar indulcitorul dar nu este asa. Cata bucurie si nerabdare poti pune intr-o asteptare.
Imagine Imagine
Va astept Imagine iubitiii mei cu povestile voastre de sfarsit de saptamana.
Va daruiesc toata iubirea mea Imagine si va doresc Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Iul 08, 2007 8:37 am

ofelia scrie: buna dimineata ,bucurosilor....sa aveti o zi excelenta .....va imbratisez cu mult drag si dor .....


Si noi te imbratisam cu dor dar mai ales cu nerabdare. Asteptam povestea celor 2 zile de cantec, bineinteles ca cu pozele de rigoare.

Sa ne reprezinti cu bucurie cucul meu drag $-8 $-4
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Iul 08, 2007 8:52 am

carmen scrie: Nu uita, la 10 fix.


N-am uitat gabrielle dar a fost o petrecere de petrecere si acolo nu exista calculator. Imi pare rau, sper sa nu te fi suparat pe mine. Te iubesc. $-8
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Iul 08, 2007 9:00 am

Voi stiti cine se distreaza cel mai bine? Cei trecuti de 40 de ani. Nu dati cu rosii ca asa este. Treci peste inhibitii, canti, dansezi cum iti vine, razi, te distrezi pe cinste fara sa te gandesti ca nu canti bine sau ca nu dansezi cum trebuie. Este super fain. Asa ca dragutilor, nu va ganditi ca trece timpul si nu veti mai avea parte de distractii. Viata-i atat de frumoasa daca sti s-o traiesti.

Mama, ce filozoafa am fost. Asa se intampla dupa 3 ore de somn. Ma duc sa ma culc pana nu mai scot perle din ... tastatura. Va astept mai tarziu la Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Iul 08, 2007 10:00 am

Buna dimineata, Bucurie!!!

Va pup si va imbratisez pe toti!!! ma bucur ca v-ati distrat si ca pe scena a fost totul bine, ca ati ajuns si pe la calculator care ati putut.
Eu, Zana Buna, am scris de ieri ce voi face in acea zi, probabil ca ai trecut mai repede peste. Asa ca, asteptam sporovaiala si de la cei care nu au povestit.

Astazi, iau locul Gabriellei> fara calculator..decat in pauze:) Acum printii mei sunt la BISERICA, eu nu am avut cum merge.
Pentru dupa-amiaza am pregatit o plimbare in familie, in Gradina Botanica, in parc si pe faleza. Sa facem un tur de oras, asa sa ne mai dezmortit picioarele:)

Va doresc o zi linistita!
Ultima oară modificat de hana pe Dum Iul 08, 2007 10:04 am, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Iul 08, 2007 10:03 am

Acum la ProCinema e Teooooooooooo!!!

A cantat cu Andi, ce frumos!!!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Iul 08, 2007 10:06 am

Of..sunt 4 vizitatori pe forum, dar nici unul nu vrea sa paseasca in casuta noastra.
Vorbesc singura:) asa ca...trebuie sa ma retrag, nu?
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Iul 08, 2007 10:09 am

Cautam pe net o imagine pe care sa o las pana mai revin si eu cu cateva vorbe. Si am gasit ceva ce se potriveste din plin casutei noastre! Si cu totii stim de ce!
Imagine

as fi adaugat ceva, un DE: BUCURIA VINE DE DIMINEATA!!!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde steff » Dum Iul 08, 2007 11:50 am

carmen scrie:O zi in care sa va odihniti, sa visati, sa va distrati, sa va traiti viata din plin


acesta era indemnul care insotea cafeluta de ieri dimineata...cu zambet larg pe fata spun ca l'am urmat intrucat a fost ieri concert sistem la iasi ]5 ..si a fost superb..sa ma fi vazut in primul rand..de fapt..urcata pe gard [de asta prefer concertele din cluburi, e mai mica distanta fata de ei ]2 ]..Imagine.super a fost ce sa zic..ca noutate tehnica [ca tot zicea florina ca ii era dor de 'jurnalele muzicale'], show'ul e acum 100% live, formatia avand acum 6 membri. noul'venit e defapt o 'ea' si s'ar putea sa o stiti daca ati urmarit concursul megastar [despre andreea este vorba] Imagine

dupa concert am mers in spatele scenei, i-am luat la pozat, m'au luat la pupat ]1 $-7[nici nu mi'a placut desigur ]11 ] si a ramas ca ne intalnim la mare

nu mai pot de bucurie $-8

si in mod special, vreau sa ii multumesc lui adi pt tot...am fost cu nashu inainte la un suc si snici nu stii cat s'a bucurat ]5 ..iti multumeste mult..si eu asemenea
Ultima oară modificat de steff pe Dum Iul 08, 2007 12:45 pm, modificat 1 dată în total.
~those who are afraid to fall, they never learn to fly~
Avatar utilizator
steff
membru
membru
 
Mesaje: 382
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 8:52 pm
Localitate: ~acaSa :D~
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Iul 08, 2007 12:24 pm

COSTINA scrie:Eu, Zana Buna, am scris de ieri ce voi face in acea zi, probabil ca ai trecut mai repede peste. Asa ca, asteptam sporovaiala si de la cei care nu au povestit.


Dragul meu puiut, ziceam sa povestim tu totii, adica sa ne adunam la o parola si asa povestile sa fie auzite de toti odata.

Plimbare placuta si ia-ne si pe noi cu voi in gand $-8
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Iul 08, 2007 12:26 pm

steff scrie:
carmen scrie:O zi in care sa va odihniti, sa visati, sa va distrati, sa va traiti viata din plin


.cu zambet larg pe fata spun ca l'am urmat


WOW. Felicitari steff ca ti-ai vazut visul implinit. Te asteptam cu mai multe amanunte insotite de imagini.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Iul 08, 2007 12:28 pm

Am venit, am constatat ca sunteti in plina distractie sau amintiri placute, asa ca plec putin in lume. Va pup muuuuuuuuuuult, cat sa va tina pana pe seara. $-6 $-4
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Iul 08, 2007 12:40 pm

carmen scrie:
COSTINA scrie:Eu, Zana Buna, am scris de ieri ce voi face in acea zi, probabil ca ai trecut mai repede peste. Asa ca, asteptam sporovaiala si de la cei care nu au povestit.


Dragul meu puiut, ziceam sa povestim tu totii, adica sa ne adunam la o parola si asa povestile sa fie auzite de toti odata.

Plimbare placuta si ia-ne si pe noi cu voi in gand $-8


Daaaa, aici ai dreptate..ca demult nu ne-am mai potrivit!! $-8
Va am in gand si imi pare rau ca nu stam de vorba atat de mult cat as vrea eu...as fi vrut sa pot mai mult de-atat. Nu sa fiu mereu fugitiva, mereu gata de plecare.
Iubi la calculator..inca..dar profit de pauza omului pt toaleta. Mi se pare firesc,nu?
Va pup de mii, mii de ori. $-8 $-8 $-8 $-8 $-8 $-8 $-8
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Dum Iul 08, 2007 1:14 pm

]8 ]8 Buna bucurosilor ]8 ]8 ]8 !!!
Daca ati stii cat de dor mi-a fost de voi!!!!!!!!!! $-7 $-6 $-7 $-6
Inainte de toate pot sa va spun ca sunt foarte fericita si mandra ca am trecut primul hop ..Mirabela a luat bacalaureatul cu 9 65 media!
Luacian a luat 2 examene de la sesiune ..putea mai mult ..dar baietii sunt mai puturosi...dar e bine cand se termina cu bine!
Ieri cand s-au dat si rezultatele ..am fost si la o nunta .... la care m-am distrat foarte frumos! Cum bine spunea Zana cei peste 40 de ani chiar stiu sa se distreze.. .. noi am fost bobona de pe tort , sufletl petrecerii credeti-ma !
Azi ma relaxez...in adevaratul sens al cuvantului!
Am lenevit in pat ,m-am uitat la tv ..ca nu aveam acces la calculator ...am ascultat muzica si ..relas toata ziua !!
Acum profit ca am liber..si am venit sa va dau vestile minunate!Va multumesc ptr incurajarile voastre si ca mi-ati fost alaturi! $-7 $-7 $-7 $-6 $-6 $-6
Chiar daca ma repet ..v-am dus dorul teribil ..azi am savurat cafeluta relaxandu-ma si gandindu-ma la voi cu mare drag!mi-am luat doza de bucurinol aferita de Romy..care stie ce e umorul adevarat...te pup Romy....
Si am venit sa va citesc!Vadca toti sunteti in relaxare maxima...bv!! $-7 $-6 $-7 $-11 $-5 $-9
Pina reveniti aici in casuta noastra draga eu va pup cu mare drag bucurosii mei iubiti! $-11 $-5 $-9 $-7 $-6 $-5 $-4 $-7
Ultima oară modificat de nynna pe Dum Iul 08, 2007 1:28 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Dum Iul 08, 2007 1:20 pm

carmen scrie:
ofelia scrie:[b][i]

o sa fie RELAXANTA prin cantec , pe o scena in aer liber alaturi de SOFIA VICOVEANCA , MARGARETA CLIPA , CORNELIA SI LUPU REDNIC....PANA DISEARA O SA -MI FIE DOR DE VOI .....


Suntem tare mandrii de tine ofelia. Sa canti frumos $-6

Ofelia esti mandria cantecului si mai ales mandria noastra ! $-7 $-7 $-6 $-6 $-6
Mult succes! $-7 $-6
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Iul 08, 2007 2:07 pm

Felicitari, Nynnutza!!!

Am citit cu asa o mare bucurie ce ai scris!! Bravo Mirabela, bravo Lucian!
Sa ne tii din scurt cu informatiile despre admiterea Mirabelei. Mult, mult succes! Eu sunt convinsa ca va reusi peste tot unde va opta!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Iul 08, 2007 4:14 pm


]8 buna ziua , bucurosii mei scumpi si dragi .....m-am adunat de pe drumuri...sunt obosita dupa 2 zile de ]2 ]2 ]2 spectacol ... ]1
am petrecut 2 zile mirifice alaturi de SOFIA VICOVEANCA , MARGARETA CLIPA SI SOTII CORNELIA SI LUPU REDNIC

v-as trimite poze cu interpretele de valoare a cantecului popular romanesc dar la capitolul acesta cu ....trimisu ....stau rau ... ]11
festivalul ,, HORA PRAHOVEANA-LA FANTANA CU CIRESI ,, editia din acest an, a fost o reusita , $-7 au fost prezente multe ansambluri folclorice din judet si o surpriza... un ansamblu de la techirgiol ...care s-a prezentat la mare inaltime....
una peste alta, a fost o actiune reusita a municipalitatii.... $-6
pupici multi $-9 $-8 $-9
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Dum Iul 08, 2007 4:58 pm

]8 ]8 bUNA OFELIA ..FELICITARII SI MA BUCUR CA AI PETRECUT ATAT DE MINUNAT! ]8 ]8
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 43 vizitatori

  • Reclame
cron