• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Teo Trandafir

Discutii legate de TEO TRANDAFIR

Re: Teo Trandafir

Mesajde VASILICA INACHE » Lun Iun 02, 2008 7:39 pm

LA MULTI ANI TRANDAFIRASUL MEU DRAG!
?pupasca! LA MULTI ANI TEO! ?pupasca!
Imagine Imagine
Domnul nostru Dumnezeu sa fie cu noi!Va doresc tot binele din lume !Va iubesc
BUCUROSILOR !
Avatar utilizator
VASILICA INACHE
membru
membru
 
Mesaje: 1514
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 8:22 pm
Localitate: CALARASI
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Teo Trandafir

Mesajde adrian » Vin Iun 06, 2008 8:27 pm

Teo este acum, la ROMANTICA TV, INVITATA LA ANAMARIA PRODAN IN EMISIUNE
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde adrian » Vin Iun 13, 2008 8:00 pm

Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde adrian » Mar Iul 08, 2008 7:00 pm

Teo participa la Teledonul organizat de Romantica Tv, pentru Anca Parghel
Romantica Tv organizeaza joi de la ora 20 un teledon dedicat Ancai Parghel si celor bolnavi de cancer.

Anca Parghel se află într-un moment dificil, dar cu toate acestea este foarte fericită, deoarece îşi dă seama că foarte mulţi oameni o iubesc. Pentru a strânge cei 200 000 de euro necesari operaţiei împotriva cancerului, postul de televiziune Romantica va organiza joi, 10 iulie, la Sala Radio, între orele 20.00-23.00, un teledon ale cărui gazde vor fi vedeta Romantica, Ioana Oprea şi Claudiu Mirică. Peste 20 de artişti vor cânta pentru Anca şi pentru toţi cei care se luptă cu această boală gravă. Telespectatorii vor putea urmări în direct la Romantica gesturile de prietenie pe care mulţi interpreţi le-au făcut fără să ezite.

Toţi cei care vor să facă o donaţie pot suna la cele două numere Romtelecom cu suprataxă apelabile din reţeaua fixă: 0900900120, pentru 5 euro şi 0900900125, pentru 10 euro. Donaţii se pot face şi la numărul scurt 1483 cu tarif de 3 euro/minut apelabil din reţelele mobile. Aceste numere vor fi valabile în data de 10.07.2008 până la ora 24.

În prezent, Anca se află la Cluj într-o clinică de oncologie. Artista a ajuns acolo cu ajutorul unei participante din campania iniţiată de Irina Reisler la Romantica, “Meriţi să fii sănătoasă”. Camelia Şerban se afla la sediul Romantica şi a auzit o ştire despre starea Ancăi. Imediat i-a oferit ajutorul, facilitându-i drumul spre Cluj. De altfel, Irina Reisler a păstrat în permanenţă legătura cu Anca, oferiindu-i necondiţionat tot sprijinul său.

Anca Parghel este o femeie extraordinar de puternică! Acum artista se luptă cu o boală gravă. Anca are nevoie de 200.000 de euro pentru un tratament în UK, Austria sau Elveţia.

Teo se numara printre vedete ce va vor Raspunde la telefoane in cadrul teledonului,

Mai multe detalii pe site-ul Romantica.ro
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde adrian » Joi Feb 05, 2009 10:20 pm

In ultima emisiune TEO live, Teo a promis ca va tine in continuare legatura cu prietenii sai, telespectatorii care au urmarit-o timp de 15 ani la televizor.

Locul de “intalnire” este site-ul care i-a fost alaturi din 2006 si este in continuare. TEO impreuna cu www.clubulbucuriei.ro, organizeaza luni, 9 februarie o sesiune de chat de o ora, incepand cu ora 22.00.
Ii invitam cu aceasta ocazie pe toti cei care doresc sa-i vorbeasca, sa afle noutati si sa-I puna intrebari lui TEO, sa intre pe www.clubulbucuriei.ro/chat, luni, 9 februarie, de la ora 22.00.

Nu este prima data cand TEO vine pe chat. A mai fost de multe ori si de abia asteapta sa vorbeasca din nou cu fanii si prietenii ei. Pe unii i-a si cunoscut, fie la lansarea postului de televiziune Romantica Tv, unde www.ClubulBucuriei.ro a fost co-organizator al evenimentului, fie cu alte ocazii, precum ziua ei de nastere sau evenimente la care site-ul a avut onoarea sa-si trimita reprezentatii.

Membri forumului www.clubulbucuriei.ro/forum au fost invitati la emisiunea TEOViziunea, de la Romantica Tv si au vorbit despre relatia lor cu Teo si site-ul.
Va asteptam cu drag pe chatul de luni, 9 februarie.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde Jokep » Sâm Feb 07, 2009 3:19 pm

super ?116! o sa incerc si eu sa apar daca nu dorm bustean la ora aia ca de prima zi de scoala e obositoare ?119! :)) .O sa incerc singur sa intru,imi scriu si pe frunte sa nu uit
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde carmen » Sâm Feb 07, 2009 8:53 pm

adrian scrie:
Locul de “intalnire” este site-ul care i-a fost alaturi din 2006 si este in continuare. TEO impreuna cu http://www.clubulbucuriei.ro, organizeaza luni, 9 februarie o sesiune de chat de o ora, incepand cu ora 22.00.


de cand astept mesajul asta ?131!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde gabrielle » Lun Iun 01, 2009 10:40 pm

In aceasta zi frumoasa iti doresc calde mâini sa te cuprinda,cei mai dulci ochii sa te priveasca,iar cea mai sincera inima sa te iubeasca LA MULTI ANI!!!!!!!TEO ?36! ?36! ?36! ?36! ?36! ?131!
Imagine
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde xen@ » Mar Iun 02, 2009 9:25 am

LA MULTI ANI ! Teo! ?6!
Imagine
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde carmen » Mar Iun 02, 2009 3:08 pm

dragutilor, voi vedeti pe site ce vad si eu? Maine avem chat cu TEO? ?115! Nu-mi vine sa cred, uraaaaaaaaaaaaaaaaaa Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde Petrica » Mar Iun 02, 2009 5:08 pm

carmen scrie:dragutilor, voi vedeti pe site ce vad si eu? Maine avem chat cu TEO? ?115! Nu-mi vine sa cred, uraaaaaaaaaaaaaaaaaa Imagine

Am citit si eu ?rade! Chiar am si scris mai devreme pe "ce ar fi sa ne intalnim"
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde hana » Mar Iun 02, 2009 8:49 pm

La multi ani, Regina a Bucuriei!
Iti doresc inainte de toate sanatate!
Apoi, il rog pe Domnul sa-ti mai dea bucuria de a-ti vedea visele implinite!
Sunt o bucuroasa care te iubeste foarte mult si care iti multumeste pt fiecare zambet primit,dar mai ales pt atatea lectii de viata! ?6! ?131!
La multi ani!
Imagine
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde Adina » Mar Iun 02, 2009 9:28 pm

LA MULTI ANI, TEO!
Din tot sufletul si cu toata dragostea iti doresc sa-ti fie bine, sa-ti aduca bucurie si iubire amintirile frumoase pe care le-am trait impreuna cu tine, noi, bucurosii tai!
Prietenii isi aud cantecul inimii chiar si atunci cand pare sa-i fi uitat cuvintele, chiar si atunci cand, doar in surdina, pare-a se auzi melodia, sau doar o nota, un vers, o strofa, un gand…
Sunt sigura ca auzi cantecul inimii, sunt sigura ca ne simti langa tine si sigura ca ne simti bucuria!
Am invatat de la tine ca prea multe mai avem de invatat, si ca bucuria, prietenia si iubirea sunt daruri binecuvantate, ca trebuie sa invatam sa le pretuim si sa le lasam sa intre frumos si curat in viata noastra!
Mi-as fi dorit sa te pot imbratisa si astazi cu-adevarat, dar am sa simt imbratisarea asta Imagine ca si cum se-ntampla acum! Si chiar asa este...
Te iubesc, TEO! La multi ani, cu toata dragostea!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde gabrielle » Mar Iun 02, 2009 9:50 pm

am vazut si eu dar ora nu stiu care e ?123! asa ca daca e pana in ora 22 sa ii ziceti ca o iubesc si imi e dor de ea ?6! mami imi promiti ca ii zici? ?8!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde carmen » Mie Iun 03, 2009 4:51 am

Daca aflu si eu ora, promit sa-i transmit gandul vostru bun.

Ieri mi-am permis sa-i las un mesaj din partea noastra.

'Bucurosii si-au ales ca tema 'un gand bun pentru TEO' . De tot ce este bun in viata sa ai parte.
Si ce daca n-ai sa citesti astazi? In fiecare zi cu aceeasi caldura, dragoste, respect si recunostinta te vom imbratisa si-ti vom multumi pentru tot.
Te iubim.
La multi ani, TEO!
'

Si a mai fost ceva ?9!

'ps, ps, eu te iubesc cel mai mult, dar sa nu ma parasti' ?9! Na, am zis-o ?9!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde carmen » Mie Iun 03, 2009 6:38 pm

Ora 22 este ora intalnirii noastre cu TEO pe chat. Sper sa mearga Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde amika » Mie Iun 03, 2009 7:51 pm

Am pastrat in inima amintiri frumoase
cantecul iubirii nu il voi uita
chiar daca distanta ne tine departe,
Voi ramane aceeasi " amika"
Fara tine nu-mi găsesc bucuria,
când fiecare zi devine o nouă căutare.
dar visez si sufletul meu plin de iubire
il astern in covor de petale ,
azi de ziua Ta !

Iti doresc, tot ceea ce-si doreste o mama copilului ei !


LA MULTI ANI TEO !
Dragostea constă în dorinta de a da ce este al tău altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.

Emanuel Swdernborg
amika
membru
membru
 
Mesaje: 502
Membru din: Vin Oct 06, 2006 8:20 pm
Localitate: Constanţa
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo Trandafir

Mesajde gabrielle » Mie Iun 03, 2009 10:08 pm

carmen scrie:Daca aflu si eu ora, promit sa-i transmit gandul vostru bun.

Ieri mi-am permis sa-i las un mesaj din partea noastra.

'Bucurosii si-au ales ca tema 'un gand bun pentru TEO' . De tot ce este bun in viata sa ai parte.
Si ce daca n-ai sa citesti astazi? In fiecare zi cu aceeasi caldura, dragoste, respect si recunostinta te vom imbratisa si-ti vom multumi pentru tot.
Te iubim.
La multi ani, TEO!
'

Si a mai fost ceva ?9!

'ps, ps, eu te iubesc cel mai mult, dar sa nu ma parasti' ?9! Na, am zis-o ?9!

?135! ce frumos mami ca i ai zis si din partea noastra uite vezi deaia te iubim noi ?131! ?131! ?131! ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la TEO TRANDAFIR

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

  • Reclame
cron